Ekonomi Haberleri

Kazandıran Dolar Yorumları / Gedik Yatırım – (28.07.2020)

] }

Bu analizde döviz yatırımcılarının  en çok merak ettiği Dolar Yorum, Kazandıran Dolar Yorumları, Dolar Ne Kadar Oldu, Dolar YorumlarıDolar Ne Olur Uzman Yorumları , Dolar tl kur hakkında bilgiler yer almaktadır.

dolar yorum, kazandıran dolar yorumları
dolar yorum, kazandıran dolar yorumları

Dolar/TL kuru dün 6,8405 ve 6,9620 seviyeleri arasında dalgalanarak günü 6,8620 seviyesinden tamamladı. Yeni haftaya 6,84-6,85 bölgesinde yatay başlayan Dolar/TL kurunda öğleden sonra yukarı yönlü hareketler etkili oldu. Akşam saatlerinde kısa süreliğine 6,96 seviyeleri test edilirken devamında kurun 6,86-6,89 bandında dengelendiğini izledik. Dün yurtiçinde siyasete yönelik gündem izlenirken ABD’de açıklanan dayanıklı mal siparişleri beklentilerle uyumlu gerçekleşti.

Küresel dolar endeksi aşağı yönlü hareketlerini sürdürürken gün içinde 93,4 seviyeleriyle son 25 ayın dip seviyelerine geriledi. Bugün yurtiçi ve yurtdışında önemli bir veri akışı bulunmuyor. Sabah 08:35 itibariyle küresel dolar endeksi 93,8 seviyelerinden, Dolar/TL kuru ise 6,87 seviyelerine yakın işlem görüyor.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu