] }
Coin Haberleri

Justin Sun Son İki Yılda 7.75 Milyon Dolar Bağış Yaptı

TRON Vakfı, kripto para alanında şu anda var olan en önemli blockchain projelerinden bir tanesi. Ayrıca kurucu Justin Sun tarafından paylaşılan projeler ve ilginç haberlerle sürekli olarak gündemde kalmayı başarıyor.  Şimdi ise Tron, Justin Sun’ın 2018-19 yıl boyunca vermiş olduğu toplam yardım miktarını açıklayarak yine bir gündem yarattı. Güncelleme, 12 Haziran 2019 tarihinde TRON Vakfı tarafından Twitter’da resmi kripto topluluğu ile paylaşıldı.

Tron’dan Milyon Dolarlık Bağış

Tweet, Vakfın bağış çalışmalarına yüksek profilli bir çalışma olarak bakmadığını söylüyor. Ancak yaptıkları yardımların, topluma karşı sevgi ve sorumluluk duygusundan geldiği belirtiliyor. Vakıf ayrıca, 2018-19 yıllarında yapılan yardım rakamlarını 7.75 milyon dolardan fazla bir miktarda olduğunu paylaştı. Bu gerçekten büyük bir rakam.

Justin Sun Son İki Yılda 7.75 Milyon Dolar Bağış Yaptı
Justin Sun Son İki Yılda 7.75 Milyon Dolar Bağış Yaptı

Toplam tutarın dışında, Ekim 2018’de Binance Charity Foundation’a (BCF) 3 Milyon Dolar bağışlanırken, Vakıfın Medium’daki blog yazısına göre Şubat 2019’da ALS Derneğine 250.000 dolar bağış yapıldı. Son yardım, TRON tarafından Haziran 2019’da yapıldı ve burada Glide Vakfı’na 4,567,888 dolar bağışta bulunuldu.

BCF, Blockchain teknolojisi ile fakirlerin yaşamını iyileştirmeye çalışıyor. Öte yandan, ALS Derneği küresel araştırma ve savunuculuk yoluyla kendisini ALS’nin tedavi ve tedavi nedenlerine adamış bir dernek. Glide ise, San Francisco’daki yoksulluk döngüsünü kırmaya ve aynı zamanda ailelere olduğu kadar marjinalleşmiş bireylere de yardım sağlıyor. Glide, Warren Buffett tarafından da desteklenmekte. Bilindiği gibi, usta Amerikalı yatırımcı ve hayırsever, her yıl Glide’ı desteklemek amacıyla bir açık arttırma yaparak bir kişiyle öğle yemeğine çıkıyor. İlginç bir şekilde, bu yıl 20. yılında olan 3 saatlik öğle yemeği Justin Sun tarafından kazanıldı. Justin bu haberi 3 Haziran tarihinde attığı tweet ile vermişti.

Justin Sun Son İki Yılda 7.75 Milyon Dolar Bağış Yaptı
Justin Sun Son İki Yılda 7.75 Milyon Dolar Bağış Yaptı

Bu öğle yemeğini kazanmak için Justin 4,567.888 dolar teklif vermişti ve kazanmasının blok zincir endüstrisinin tamamına fayda sağlayacağını düşünüyor. Justin öğle yemeği için beraberinde en fazla 7 misafir getirmesine izin verildiğinden, birkaç blok zincir liderini davet etmeyi planlıyor.

Bitfinex’in yeni raporlama aracı ile ilgili hazırladığımız habere buradan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Perdeci

Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunu Mehmet, 10 yıl kadar süredir altcoin haberlerinin takipçisi ve editörü. Mail: Mehmet@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.