Bitcoin (BTC) Haberleri

 Joe Theismann Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu

] }

 Joe Theismann, Bitcoin’in artık halkın ana odağı olmadığını belirtti.Yaptığı açıklamada;

“Bir noktadan sonra  tekrar yükselme olasılığı olmadığını söylemiyorum, ama bunun gidişatını bir dereceye kadar sürdüreceğini düşünüyorum” diye ekledi, sektörde kısa bir geçmişe sahip olduğunu belirtti.

İlgili Makaleler

Finansal ilgi olarak

Bloomberg’in  haberine göre Theismann, hisse senetleri dahil olmak üzere birçok konuda konuştu. Eski futbolcu, beş finans uzmanına sahip olduğunu ve mali durumu konusunda tavsiyelerini aldığını, ancak geri dönüşler bağlamından  onlarla  çokça rekabet ettiğini açıkladı. 

Kripto paralar konusun da açıklamalarda bulunan Theismann “İnsanları kripto para birimi ile bir şeyler almaya ikna edene kadar bu bir meydan okuma olacak” dedi. 

Hükümetin endişesi var mı ?

Theismann aynı zamanda bir bütün olarak kripto para varlıkları ile ilgili hükümet sorunlarına değindi. “Hükümet, para birimini kontrol eden merkez bankasından başka bir şey ister mi?” Dedi kendi sorusuna hayır cevabını verdi.

kaynak:

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu