İki Haftalık Ralli, Monero’yu Yeni Rekor Seviyeye İtiyor

18 Eylül’den beri 80- 100 dolar aralığında yer alan Monero, ilk olarak 8 Kasım’da 100 $ ‘ın üzerinde bir fiyat kırdı ve o zamandan beri toparlanmaya devam etti. Son olarak, bugün saat 11:30 UTC’de, monero, 156.09 yeni rekor seviyesine ulaştı – sadece 28 Ağustos tarihinde belirlenen 154.58 $ ‘ın önceki en üst seviyesini taçlandırdı.

Basın saatinde fiyatlar hala tırmandı. Toplam değeri ile sekizinci büyük cryptocurrency için kazançları son 24 saat içinde bir 14.59 oranında artış işaretleyin ve haftalık olarak, monero gereğince, yukarı yüzde 27.07  CoinMarketCap ‘de

İki Haftalık Ralli, Monero’yu yeni rekor seviyeye itiyor

Çeşitli kripto para birimleri karşısında fiyat güncellemelerinde ortak bir tema haline geldiğinden, Güney Kore ticareti canlanmış monero pazarında rol oynamaktadır.

CoinMarketCap verileriyle devam ederken, ticaret hacminin% 31.64’ünden Koreli Bithumb, sorumludur. Bununla birlikte, Avrupa borsası BitBTC ve ABD merkezli Poloniex sırasıyla yüzde 15,07 ve yüzde 14,30 oranında önemli hacimler yayınlıyor.

Monero’nun piyasa değeri, 2.4 milyar dolardır.

KAYNAK: BTCNEWS

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply