Hepsiburada Alışverişlerinde Online Kredi Dönemi

Ülkemizin önde gelen alışveriş sitelerinden bir tanesi olan Hepsiburada, Denizbank ile yaptığı anlaşma ile bundan böyle müşterilerine anında online kredi çekme imkanı sunuyor. Bu krediyi alabilmek için Denizbank müşterisi olmaya da gerek yok.

Hepsiburada’nın yeni anında online kredi imkanından yararlanmak isteyenlerin 750 TL ile 15000 TL arasında alışveriş yapmaları gerekmekte. Ödeme ekranında online kredi ile ödeme seçeneği seçildikten sonra sayfa sizi Denizbank sayfasına yönlendiriyor ve burada gerekli işlemler tamamlandıktan sonra ödemeniz direkt olarak kredi ile yapılıyor.

Online kredi imkanı daha çok günlük alışveriş yapanlardan ziyade toplu şekilde alışveriş yapmak isteyen, evlenecek olan, ev kurmak isteyen, okul alışverişi yapan ya da özel günler için hediye almak isteyenlerin çok daha fazla işine yarayacak. Bu uygulama aynı zamanda online alışveriş ve bankacılık ekosisteminin de gelişmesine yardımcı olacak. Kısa bir süre sonra online alışveriş alanında pek çok bankanın benzer adımlar atması bekleniyor. Ancak şu anda görünen o ki ilk adımı Hepsiburada ve Denizbank atmış görünüyor.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın