Bitcoin (BTC) Haberleri

Güney Afrika’nın Zengin Kadını Bitcoin’den Pişman

] }

Bitcoin’den pişman olan Güney Afrika’lı zengin kadın Magda Wierzycka, yatırım önerileri konusunda Bitcoin ile ilgili pişmanlığını dile getirdi. Bitcoin yatırımı yaptığı için oldukça mutsuz olduğunu dile getiren kadın, başarılı bir yönetici olarak kendini ön plana çıkarıyor. İlk alışını yaptığında BTC’nin değerinin 10 bin dolar bandında olduğunu söyleyen yatırımcı kadın, daha sonraki alışını yaptığı sürede 18 bin dolar değerinde imiş bitcoin. Sonra çok ciddi bir düşüş yaşandığı için, bitcoin almaktan pişman olmuş.

güney afrika'nın zengin kadını bitcoin'den pişman 1
bitcoin’den pişman olan magda wierzycka

Bitcoin’den Pişman Olmak Mümkün Mü?

Başarılı yönetici bu konuda yaptığı çalışmalarda, bitcoin ile ilgili pişmanlığını dile getirirken, sürekli bir düşüş olmasından şikayetçi oluyor. Kocasının bu yatırımdan dolayı kendisini hiç bir zaman affetmeyeceğini söyleyen başarılı yatırımcı, kocasının bu yatırımdan dolayı kendisine çok kızdığını belirtiyor. Bu konuda yapılacak olan pek çok yatırım ile ilgili bunun bir hata olacağının altını çizen kadın, kendince bir dizi önlem de almak istediğini belirtiyor.

Yatırımcılar ile ilgili belirli öneriler veren kadın, bitcoin’den pişman olduğu için, bu konudaki hemcinslerinin de bu alanda tutarsız yatırımlar yapabileceğini söylüyor. Bu yüzden pek çok alanda dikkatleri ön plana çıkarmak gerekli diyor. Bu yüzden de yatırımcıların bazı alanlarda, özellikle BTC konusunda dikkatli olması gerektiğini söylüyor. Sürekli farklı dalgalanmalarla karşımıza çıkan bitcoin için, bakalım yatırımcıların söylevleri nasıl ilerleyecek ve şekil alacak. Konuyla ilgili detaylar için gelişmelerle karşınızda olacağız.

Kaynak: cryptopanic

Gökay Demirkıran

Türkiye'nin saygın üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi ekonomi ve iktisat üzerine eğitim alan Gökay kripto paralar hakkında bilgilerini okuyucular ile paylaşmaktan zevk alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu