Gün İçerisinde Rekor: Litecoin

litecoin analizi

analizi

Litecoin fiyatı bugün gün içerisinde en iyi değer kazanan coin oldu. Bitcoin fiyatında %10’dan daha fazla artış olurken, piyasanın ilk 10 sırasında en çok kazandıranı Litecoin oldu. Bitcoin fiyatı normal değerlere bakılırsa en çok kazandıran kripto para birimi iken son 24 saatlik zaman dilimine bakıldığında ise Litecoin değer kazancı açısından en iyi değeri kazanan kripto para birimi oldu.

Ethereum gün içerisinde % 14’ten daha fazla değer kazandı, Litecoin ise %17’den biraz daha fazla değer kazandı. Kripto para birimlerinin değerinin gün içerisinde birbiri ardına yükselmesi ise piyasada altcoin sahiplerini sevindiren gelişmelerden birisi oldu.

Balinaların büyük oranda Litecoin satın almış olabilecekleri ve Litecoin fiyatındaki artışta paylarının çok büyük olabilecek olduğu iddia edildi. İlk 10 büyük kripto paradan birisi olarak bilinen Litecoin değerinin piyasa değeri daha fazla artabilir.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın