Gala Coin Geleceği 2021, Gala Coin Hangi Borsada Var

Gala Coin Hangi Borsada Var, gala coin geleceği ve gala coin yorumları yer almaktadır.

0

Son zamanlarda yatırımcıların dikkatini çeken GALA coin Binance listelemesiyle merak uyandırdı. Söz konusu kripto paranın, bu denli büyük ve global bir kripto para borsasında listelenmesi GALA coin projesinin yakından araştırılmasına sebebiyet verdi.

Binance tarafından resmi web sayfası üzerinden yayınlanan duyuruya göre; Gala (GALA) listelemesi 13 Eylül 2021 tarihinde TSİ 09.00’da gerçekleşti. Söz konusu kripto paraya; GALA/BTC, GALA/BNB, GALA/BUSD ve GALA/USDT gibi farklı işlem çiftlerinden erişim sağlanabilecek. Borsa tarafından verilen bilgiye göre artık kullanıcılar GALA yatırmaya başlayabilecek. GALA token için para çekme işlemleri ise 14 Eylül 2021 tarihinde saat 09.00’da (TSİ) aktif edilecek.

Gala (GALA) Nedir?

Binance listeleme haberiyle gündeme gelen kripto parada GALA coin nedir konusu merak edilmektedir. Özellikle kripto paranın projesini incelediğimizde, “ikincil tür token” olduğu göze çarpıyor. Gala, ZPT için ikincil token görevi görmekte ve destekleyici rolünde faaliyet göstermektedir. Program tokeni olarak bilinen GALA, Zeepin Zincirinin günlük işleyişi için çok önemlidir.

GALA şu anda Ethereum blok zincirinde bulunmaktadır ve ERC-20 standardına uygundur. GALA, Gala Games ekosistemindeki katılımcılar arasında değişim aracı olarak kullanılmaktadır. Ayrıca iade edilmeyen bir hizmet varlığıdır.

Gala Coin Hangi Borsada Var?

Gala coin Binance listelemesi ile gündeme gelmiş başarılı bir projedir. Söz konusu kripto para, yukarıda da bildirildiği üzere Binance borsasından satın alınabilir. Binance, güvenilir ve kaliteli global kripto para borsalarındandır. Bu sebeple Binance üzerinden farklı işlem çiftlerini kullanarak GALA sahibi olabilirsiniz. Binance borsasının yanı sıra aşağıdaki borsaları kullanarak da GALA satın alabilirsiniz.

  • Gate io
  • KuCoin
  • Uniswap V3
  • SushiSwap
  • CoinDCX
  • 0x Protocol…

Borsalara kayıt olmanız ya da cüzdan adreslerinizi bağlamanız durumunda, para gönderimi yaparak kripto paraya sahip olabilirsiniz.

Gala (GALA) Coin Geleceği

Son zamanlarda Binance gibi popüler bir borsada listelenmesiyle dikkatleri çeken GALA, esasen birçsok borsada işlem görüyor ve alıcılarıyla buluşuyordu. Birçok uzman analistten gelen yorumlara göre, bu tarz listelemeler kripto paraların geleceği açısından muhakkak önem arz ediyor. Zira Gala coin geleceği yorumlarına göre, bu listeleme haberi, kripto para fiyatını yukarı seviyelere taşıyabilir.

Popüler analiz sistemi Wallet Investor sistemine göre, GALA token, 2021 yılı sonunda 0.75$ bandını aşabilir ve 2022 yılında 1$’a yaklaşabilir. Şu anda %150 artışla 0.053$’dan seyreden kripto paranın geleceği oldukça açık görünmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.