Frontier Rehberi: FRONT Coin Nedir? Nasıl Alınır?

0

Frontier ya da FRONT Coin; kullanıcıların telefonlarından DeFi pozisyonlarını ve ERC20 tabanlı para birimlerini takip etmelerini sağlayan, üstelik bunu özel anahtarlar istemeden gerçekleştiren, merkezi Hindistan’da bulunan bir proje olarak karşımıza çıkmakta.

Frontier Coini anlamaya yönelik hazırladığımız bu yazımızda ise; FRONT Coin nedir? Nasıl Çalışır? Frontier coin nasıl satın alınır? Front Coin ne kadardır? Konularını detaylıca ele aldık.

FRONT Coin Nasıl Çalışır?

frontier rehberi: front coin nedir? nasıl alınır? 1

Frontier, zincirden bağımsız bir DeFi toplama katmanıdır. Bugüne kadar Ethereum, Binance Chain, BandChain, Kava ve Harmony için DeFi desteği proje bünyesine eklenmiştir. StaFi Protokolü ile Polkadot ekosistemine girmeyi hedefleyen proje, şimdi Serum için yoğun bir çaba içinde olduklarını web siteleri üzerinden belirtmiş.

Frontier projesi uygulamalarında kullanıcılar; protokol izleme ve yönetimi, stake etme, en iyi oranlı varlık değişimi, likidite sağlama, CDP oluşturma – izleme ve daha fazlasına erişim sağlayabilirler. Kısacası, Frontier’in temel misyonu, DeFi’nin temel parçalarını tercih ettikleri sanal varlık platformlarında kullanıcılara sunmaktır.

Front Coin; Trust Wallet, Coinbase Wallet, MetaMask, Fortmatic ve imToken’i destekleyen herhangi bir web3 mobil cüzdanı gibi uygulamaların Frontier’in yerel entegrasyonlarıyla etkileşime girmesini sağlar. Ayrıca DeFi’ye cüzdan birleştirilebilirliği konseptini başarıyla sunar.

frontier rehberi: front coin nedir? nasıl alınır? 2
frontier coin

Pek çok platformu, zincirleri, protokolleri ve stake etme ağlarını destekleyen Frontier, özetle bir DeFi cüzdanı olarak karşımıza çıkmakta. Kendilerini “bir fikirden daha fazlası” mottosuyla tanıtan Front projesi, Google Play ve App Store’da kullanıcılara sunulmuş durumda. Ayrıca web sürümü ise şu anda beta programında ve geliştirilmeye devam edildiği söyleniyor.

FRONT Coin Nasıl Satın Alınır?

Frontier coin hangi borsalarda bulunur? Nereden Alınır? gibi sorular okuyucular tarafında çokça merak edilmekte. Coin çıktığı yıllarda sayılı borsada sıralanırken günümüzde pek çok borsada yerini alıyor. Aşağıda sıralanan borsalardan Frointier coin satın alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • OKEx
  • Huobi Global
  • Balancer
  • TomoDEX
  • Hotbit
  • Bibox

Yukarıdaki borsalarda üyeliğiniz yoksa kayıt olabilir, market ya da alım-satım bölümlerinden coini temin edebilirsiniz.

Frontier Coin Ne Kadardır?

front coin
front token

Yazının hazırlandığı sırada 1 Frontier Coin 3,25 Türk Lirası civarında seyretmekte. Bu rakam Bitcoin karşılığı ile 0,00004020 BTC, Ethereum karşılığı ile 0,00123104 ETH tutarındadır. Coinin seyreden güncel fiyat verilerine ulaşmak isterseniz CoinMarketCap adresinden inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.