Flow Coin Nedir?

0

CryptoKitties, Dapper Wallet ve NBA Top Shot kurucularından olan Dapper Labs. tarafından geliştirilen, geçtiğimiz Şubat ayına yakın bazı borsalarda listelenmeye başlayan yeni kripto para sistemlerinden biri olan Flow blockchain hakkında merak edilenleri ele alacağız. İşte her yönüyle Flow Coin!

Flow Coin Nedir?

2018 yılından bu yana geliştirdiği tüm ürünlerde ünlü Dapper Labs. şirketi kriptolarda kullanılmakta olan block zincirini, kripto kullanıcıları için fanı oldukları alanlarda daha aktif şekilde kullanabilmeleri ve bağlı oldukları oyun, uygulama ya da üye oldukları takım gruplarına sahip oldukları tokenlarla etkin şekilde katılıp daha fazla söz sahibi olabilmelerinin yolunu açmaya çalışmıştır.

Bunu başaran Dapper Labs., bugüne kadar CryptoKitties, Dapper Wallet gibi başarılı uygulamaları geliştirmiş olup son zamanlarda oldukça fazla adından söz ettiren Flow Coin’i çıkarmıştır.

Bu Coin, geliştirilmiş olan Flow ağında var olan çeşitli hizmetlerde ödeme karşılığı harcanabilen ve yine bu ağ üzerinde aktif olarak kullanılabilen Token olmaktadır. Bu ağ sistemine dahil olan tüm uygulamaların, protokol yönetimleri de içinde olmak üzere hemen hemen her konuda Coin’i aktif şekilde kullanabilmektesiniz.

Flow Coin ile ağ üzerinde yine çeşitli ödüller kazanabilir ve burada size hitap eden alanlarda elinizdeki Token’ları kendinize göre özelleştirebilir, değerli ürünler oluşturabilirsiniz.  Tek katmanlı bir block zincire sahip olan Flow Coin, geliştirilmeye açık ve herhangi bir merkeze de bağlı olmayan Token’dır.

Flow Coin Yorum

Warner Music, Ubisoft, NBA ve UFC, Animoca Brands, Sumo Digital ve nWay, Circle ve Binance gibi en ünlü teknoloji, kripto ve oyun markaları arasında geliştirilen ve desteklenmektedir.  Milyarlarca kullanıcı tarafından kullanılabilmesine açık olarak geliştirilen Token, Cadence programlama dili ile yazılmıştır bu da sisteme daha fazla güven duyulmasını sağlamaktadır.

Flow Coin 12.03.2021 tarihi Saat 05.04’te $32,18 iken 24 saatlik hacmi $58.474.712’ dır. Bu Token’ın 1,338,178,864 arzının 30,431,019’u dolaşımdadır.

Flow (FLOW) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

 

flowFlow
154.452.47%

Flow Coin Nasıl Alınır?

Flow Coin hangi borsalarda listelendiğine baktığımızda 2021 yılının Ocak ayında borsalarda satışa çıkarılan Token,  Huobi Global, Kraken, OKEx, Gate.io gibi borsalarda listelenmekte olduğunu görüyoruz. Bu Coin’i listelendiği borsalardan uygun olan pariteler üzerinden satın alabilirsiniz.

Örnek verecek olursak; bu Token’ı Huobi Global borsasından satın almak için öncelikle bu borsaya kayıt olmalısınız. Ardından borsaya Papara ya da Advcash gibi cüzdanlardan itibari para gönderimi yapmalısınız. Bu adımdan sonra Huobi Global üzerinden bu Token’ı FLOW/USDT, FLOW/BTC ya da FLOW/ETH pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.