] }
Binance Coin (BNB) Haberleri

Flaş Gelişme Binance’de İşlemler Durdu !

Kripto para borsalarından biri olan Binance  yine yeniden sistem hatasıyla gündemde.  Kripto Borsa da spot, kaldıraç P2P işlemleri , para çekme ile para yatırma işlemleri de olmak üzere tüm işlemleri durdu. Şu anda bütün yatırımcılar hesapları ile cüzdanlarına ulaşım sağlayamıyor ve Türkiye saatiyle 12:00 sularından kapanmış olan sistem hala aktif değil.

Kripto Para Borsası olan Binance’ den gelen açıklamada vadeli işlemlerin bir zarar görmeyeceğini belirtirken bu ani gelişen sistem hatası ile bakımından dolayı özür diledi.

Kripto Para Borsası Binance’ nin CEO’su olan  CZ sosyal medya hesabı twitter üzerinden sistemsel bir sorun yaşandığı ve müşteri fonlarında ise sıkıntı olmadığını aktardı.

CZ Binance 🔶🔶🔶

@cz_binance

System issue, not funds related. Funds are .

218 kişi bunun hakkında konuşuyor

Yatırımcılar ise  Binance borsasının çok sık ani bakım çalışmaları yapıyor olmasından dolayı mağduriyet yaşadıklarını söylerken Binance borsasının sistemini de yükseltmesini söylüyorlar.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu