EUR / USD Analizi : 13 Ocak 2020

EUR / USD Analizi : 13 Ocak 2020

Analiz verilerine göre, satıcılar daha aktif bir pozisyon aldı ve fiyatı tamamen aşağı itti, böylece destek düzeyini aştı. Şimdi ise, uzun sürmeyeceğini düşündüğüm bir düzeltici hareket bulunmaktadır ve işaretkeri alıcılara bir şans vermeden düşüşünü sürdürmeye devam edecektir. Genellikle, bu çiftin trendinin seyri, ayıların gücünü gösteren güçlü nabız hareketleriyle aşağıya doğru yönlendirilir. Geri dönüş için, alıcıların konsolidasyonu ile iyi bir dürtü gereklidir, ancak alıcıların zayıflığı oldukça açıktır.
Adı: Screenshot_1.png İzleme Sayısı: 15 Boyut: 218.7 KB
Bugün olası bir fiyat hareketi için seçenekler EUR / USD paritesinin H1 tablosunda tahmin edilebilir.

EUR / USD Analizi : 13 Ocak 2020

Fiyatın aşağı yönlü hareketine devam edebilmek için 1.1162 destek biçimindeki sınırın aşılması gerekmektedir. Fiyatların daha düşük sabitlenmesi gerekir, bu nedenle satıcılar fiyatı daha da düşürme yeteneklerini göstermelidir. Aksi takdirde, alıcıların aktif pozisyonu ile, 1.1188 fiyat alanında yer alan direnç seviyesinden yukarı doğru bir yükseliş ve tepeye doğru bir artış gözlenecektir. Bu sınır aşılırsa, kampanyanın aşağıya doğru durdurulduğu açıktır ve ters yöne yeniden birleşme olasılığı olabilir.

Bugün her şey devam eden bir düşüşe işaret ediyor, bu nedenle öncelik satış işlemlerinde.Yatırımcı, seviyenin kırılmasından sonra veya dairenin üst sınırından açılabilir.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın