Ethereum Yorumları – 1 Ethereum Kaç TL?

2

Ethereum piyasasında yaşanan yeni gelişmelerle, Ethereum haberleri ve yorumları başlıklı yazımızla karşınızdayız. Aşağıda yakın zamanda Ethereum piyasasında yaşanan farklı gelişmelere dair kısa haberleri bulabilirsiniz.

2020 Ethereum Yılı Olacak

2019 yılının ikinci yarısından itibaren çekilmeye başlayan kripto para piyasasında, Ethereum’un 2020 yılı sonuna kadar ciddi bir yükselişe geçeceği bekleniyor. İşin uzmanları tarafından yapılan açıklamalar da, Ethereum’un kripto para piyasasında yatırımcılarına kazandıracağı yönünde uyarılar dikkat çekiyor.

DeFi projelerinin sayısının artması ve para birimiyle ilgili farklı gelişmelerin, 2020 yılında Ethereum piyasasında yükselişe neden olacağı gibi bir ortak görüş piyasaya hâkim olmuş durumda.

Koronavirüs Salgını Nedeniyle Ethereum Sıçrama Yapabilir mi?

Kripto para piyasasına hâkim birçok yatırımcı ve analist, başta Ethereum olmak üzere 3 farklı altcoin için sıçrama yapabilir uyarısında bulunuyor. Şubat ayı içerisinde değer kaybeden Bitcoin yatırımcılarını biraz üzmüş olsa da, Ethereum’un  2020 yılı boyunca yükselişini devam ettirmesi bekleniyor.

Uzmanlar yaptıkları açıklamalarda Ethereum, EOS ve Binance Coin gibi 3 farklı altcoinin corona virüs nedeniyle sıçrama yaparak 2020 yılında yükselişlerini sürdüreceği görüşünü paylaşıyor.

Ethereum Ralli Sinyalleri mi Veriyor?

Aslında Nisan ayı başından beri böyle bir algı varken, Ethereum’un ralli sinyalleri verip vermediğine dair pek çok haber, Ethereum haberleri veren yerli ve yabancı önemli kaynaklarda yer aldı.

Farklı kripto para birimleriyle Ethereum tarafından yakalanan olumlu çıkışlar, Ethereum yorumları yapan analistlerinde odak noktası haline geldi. Ancak bazı yorumlarda, en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum için çelişkili sinyaller olduğunu da vurguladılar. Yapılan açıklamalara baktığımızda, para biriminin Bitcoin’e karşı biraz daha olumlu yükselişe devam edeceğini gösteriyor. Bitcoin hala çalkantılı seyrini devam ettirirken, aynı zamanda Bitcoin’e bağlı olarak farklı birçok altcoin de düşüş yaşadı. Ethereum genel olarak bu düşüşlerden etkilenmese bile, kripto para piyasasının önemli analistlerinden biri olan Josh Olszewicz sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada bir uyarıda bulundu. Olszewic paylaşımında, “Ethereum tarafından gönderilen karışık sinyaller dikkate alınmalı” dedi.

Para biriminde yaşanan yükselişlerin ralli sinyali olabileceğine dikkat çeken analist, yatırım yapılırken tüm detayların dikkatle incelenmesi gerektiğini ve buna göre daha sağlıklı değerlendirme yapılması gerektiğini de tavsiyelerine ekledi.

Ethereum Yorumları

Kripto para analistleri tarafından yapılan Ethereum yorumları ve analizlerinden bazıları, şunlardır.

Alex Kapccoo – 2020 Yılında Artış Devam Eder

Brezilyalı kripto para analisti ve yatırımcısı Kapccoo Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Ethereum piyasasındaki yükseliş, 2020 yılında da sürecektir. Bitcoin değer kaybetse bile, altcoinlerden bazılarında yükseliş devam etmesi söz konusudur” dedi.

Josh Olszewicz – Karışık Sinyallere Dikkat Edin

Ünlü analistlerden biri olan Josh Olszewicz ise, Ethereum’un ralli sinyalleri verme eğiliminde olduğunu ve yükselişler devam edecek olsa bile daha dikkatli olunması gerektiğini vurguladı.

Chirs Adlord – Yükseliş Koronayla Devam Edecek

Ethereum yorumları konusunda oldukça aktif olan Chirs Adlord yine sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, corona etkilerinin altcoinler üzerinde olumlu seyredeceği yönünde görüş bildirdi.

Adlord yaptığı paylaşımda, “Corona etkileri tüm dünyayı sarıyor. Genelde piyasalarda ciddi dalgalanmalar beklenir. Elbette ki birçok kripto para piyasasında da benzer dalgalanmalar ve hatta önemli düşüşler yaşanabilir. Başta Ethereum olmak üzere, birkaç altcoin için ben yükseliş bekliyorum. Ancak her ne olursa olsun, bu gibi dönemlerin ayrı bir risk içerdiğini de belirtmek isterim. Dikkatli yatırımlar, güzel kazançlar sağlayabilir.” Dedi.

1 Ethereum Kaç TL?

Ethereum yatırımı yapmak isteyenler, öncelikle yatırım değerlendirmesi için 1 Ethereum kaç lira? Sorusunu sormaktadır. Güncel olarak 1 Ethereum 1.156,42 TL olmaktadır.

2 Yorumlar
  1. birol diyor

    Ethereum Yorum konusunda çok detaylı ve net bilgi sundunuz. Ethereum Yorum Gerçekten önemli bir konudur. Ethereum yorum yapabilmek için piyasaya hakim olmak ve teknik analiz kavramlarını detaylıca öğrenmek gerekiyor.

    1. Umut taş diyor

      Teşekkürler, sitemizi takip ederek Ethereum Yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.