Ethereum ve Bitcoin Tekrar Düşüşte; Orta Vadeli Kar için Başlıca Faktörler Nelerdir ? | KoinTimes

Ethereum ve Bitcoin Tekrar Düşüşte; Orta Vadeli Kar için Başlıca Faktörler Nelerdir ?

Ethereum ve bitoin fiyatı, son iki günde düşüş gösterdi; bitcoin fiyatının 5.700 doların üzerine çıkması ve Ether fiyatının 300 $ ‘ın altına düşmesi ile yeniden.

Bitcoin fiyatı, Bitcoin Gold sert çatalı öncesinde 5.300 dolara fırladığından beri arttı, son 24 saat içinde bitoza fiyatı 5.767 $ ‘dan 5.680 $’ a geriledi.

Bitcoin Altın’ın hayal kırıklığı yaratan serbest bırakılmasından sonra bitlik gibi, Ethereum’un Bizans çatalı sonrasında orta vadede yükseliş momentumunu sürdürmesi bekleniyordu. Ancak, öncelikle kriptokrasi pazarının bir dizi küçük düzeltmesinden etkilendi. Eter fiyatı, geçen hafta 300 ABD dolarını aşmak için mücadele etti.

İyileştirme Faktörleri: Yaralanma

Bitcoin fiyatının trendinden, geçen hafta, Bitcoin Gold sert çatalın bitkinin kısa vadeli fiyat trendinde doğrudan etkisi olduğu açıkça görülüyor. Bitcoin Geliştirici Jimmy Song dahil olmak üzere uzmanlar, Bitcoin Gold sert çatalından önce, kullanıcılarının nispeten büyük bir kısmının, Bitcoin Gold sabit forkından kaçınmak için paralarını bit coin cüzdanlarından ve alternatif kripto para birimlerine (altkaynaklar) değiştirdiklerini belirtti.

Yatırımcıların ve tüccarların çoğunluğu, bitkisel cüzdanlar ve borsalar için Bitcoin Gold’u kullanıcılara Bitcoin ile 1: 1 oranında kredi vermek için gerekli olan çatalın önündeki güçlü tekrar koruma korumasından yoksun oldukları için Bitcoin Gold çatalını kaçırmaya çalışıyorlardı. Fakat, çataldan sonra bile, Bitcoin Gold geliştirme ekibi sözlerini yerine getirmede başarısız oldu ve herhangi bir tür yeniden koruma koruması uygulamadı.

Sonuç olarak, Trezor ve Blockchain gibi cüzdanlar, Bitcoin Altın mevduatları, para çekme işlemleri ve ticaret için destek sağlayamadı.

Bunun yanı sıra, geliştirme aşamasında, Bitcoin Gold’un gerçek şifreleme olup olmadığını haklı kılmak zordur, çünkü hash gücü, cüzdanlar, madenciler ve bir istemci yoktur.

Popüler bir kriptokrasi blog yazıcısı olan Bitfinexed gibi analistler şunları söyledi:

View image on Twitter

Bitcoin piyasası tartışmalı Bitcoin Gold çatalından kurtardığında ve yeniden yapılandırdığında, en azından 16 Kasım’da yapılması planlanan SegWit2x sert çatalına kadar bitkinin fiyatının yeniden yükselmesi mümkün olacak. Tuur Demeester gibi birkaç yatırımcı bitcoin yatırımcılarının çatalın önüne geçmek için potansiyel olarak diğer altkaynaklara göç edebileceği için, Kasım ayının ortalarında Bitcoin Gold ile benzer bir trendin beklendiğini vurguladı.

Ethereum Fiyatı 300 $ ‘ın altında kaldı

Eylül ayının başından bu yana, Çin hükümeti tarafından ilk madeni para teklifi (ICO) ve kriptokrasi ticaret yasağı öncesinde, Ethereum’daki geliştirici etkinliği ve çözümleri ile ilgili önemli iyimserliğe rağmen, Eter fiyatı 300 $ seviyesinde kalmaya çalıştı ve bu Bizans zordu Çatal ve Ethereum’un kurucularından Vitalik Buterin’in ölçeklenebilirlik çözümleri Plazma.

Yukarıdaki iki fiyat çizelgesinde gösterildiği gibi, Eter fiyat trendi sıklıkla bitkinin kısa dönem performansıyla ilişkilendirilir. Dolayısıyla, bitkinin fiyatının düzeldiği bazı dönemlerde, Eter fiyatı da benzer bir farkla düşecektir.

Ancak, Ethereum’un benimsenmesi eterin orta ve uzun vadeli fiyat eğiliminin önemli bir göstergesidir. Bu haftanın başlarında Blockchain, Coinbase’in arkasında ikinci en popüler bit coin cüzdanından Ethereum’un pazardaki en yaygın kullanılan bitcoin mobil cüzdan mobil cüzdanına entegre edildiğini açıkladı.

Comments (No)

Leave a Reply