Ethereum Vakfı , Hangi Kuruma 5 Milyon Dolar Bağış yaptı ? | KoinTimes

Ethereum Vakfı , Hangi Kuruma 5 Milyon Dolar Bağış yaptı ?

Ethereum Vakfı, firmanın blockchain ağının bir sonraki yinelemesi olan ethereum 2.0’ı kurma çalışmalarını desteklemek için Parity Technologies‘e 5 milyon dolarlık bir bağış verdi.

Örgüt  Pazartesi günü yaptığı açıklamada , fonlamanın özellikle Casper , riskli kanıt protokolü yükseltmesi ve hafif istemcilerin yanı sıra, paylaşımlı olarak nitelendirilen ölçekleme çözümü üzerinde çalışanların artırılmasını amaçlayan bir “ölçeklenebilirlik, kullanılabilirlik ve güvenlik” hibesi olduğunu duyurdu. araçlar, denetimler ve altyapı iyileştirmeleri.

Vakıf, ilk bölümün zaten yapıldığını ve geri kalanın belirli dönüm noktalarına ulaşıldıkça tamamlanacağını sözlerine ekledi. Bunlar, eWasm uyumluluk çalışmasının tamamlanmasını, ana ağ için hafif bir cüzdanın gönderilmesini ve parçalama çabasının ilk iki aşamasının tamamlanmasını içerir.

Parity, eski Ethereum Vakfı güvenlik sorumlusu Jutta Steiner tarafından ortak olarak kurulan bir blok zinciri altyapı kuruluşu. “En hızlı ve en gelişmiş” olduğunu iddia ettiği ethereum yazılımı müşterisi  Parity Ethereum ile tanınıyor . Başlangıçta, kullanıcıların ademi merkeziyetçi uygulamalar için özelleştirilmiş blokajlar oluşturmasını sağlayan bir hizmet olan Substrate gibi birkaç araç geliştirdi  .

Ethereum Vakfı yaptığı açıklamada, ağın etrafında ortak altyapı kuran ekiplere ve bireylere finansman sağlama taahhüdünde bulunduğunu söyledi. Ekim ayında, bir dizi blockchain kuruluşuna ve geliştiricisine yaklaşık 3 milyon dolar bağışta bulundu .

Vakıf dedi ki:

“Ekosistemimizin toplandığını görmek ve teknik değer ve değer uyumunu desteklemek bizi çok mutlu etti ve bu misyonu daha da ileri götürmek için kaynaklarımızı kullanmaya adadık. Bunu, çalışmalarının potansiyel etkisiyle orantılı olan irili ufaklı projelere dönüm noktası temelli hibeler yoluyla sorumlu bir şekilde yapıyoruz. ”

Yorum Yok

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status