Ethereum Teknik Analizi

Ethereum fiyatı ABD Doları ve Bitcoin karşısında yavaş yavaş yükseliyor. ETH / USD, bir sonraki büyük dirence 750 $ ‘da yükselmeye devam edebilir.
 Anahtar Kelimeler
  • ETH fiyatı, ABD Doları karşısında 670 $ destek alanını test ettikten sonra geriye doğru hareket ediyor.
  • ETH / USD’nin saatlik grafikte (SimpleFX ile veri beslemesi) 702 $ ‘da dirençle ana düşüş trend çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.
  • Parite daha da yükselmeye devam edebilir ve en önemli direnci 750-760 $ seviyesinde bile test edebilir.

Ethereum fiyatı ABD Doları ve Bitcoin karşısında yavaş yavaş yükseliyor. ETH / USD, bir sonraki büyük dirence 750 $ ‘da yükselmeye devam edebilir.

Ethereum Fiyat Üst Sınır Köprüsü

ABD Doları karşısında 700 $ seviyesinin altında ETH fiyatında daha da düşüşler yaşandı. Fiyat 675 $ seviyesinin altına düştü ve 670 $ destek alanını test etti. Karşılıklı bir dalganın başladığı yerden 663 dolarla düşük bir düşüş meydana geldi. Yukarı yönlü hareket sırasında fiyat, son düşüşün% 23.6’sının Fib düzeltme seviyesini 761 $ ‘dan 663 $’ a kadar düştü.

Ayrıca, ETH / USD saatlik grafikte 702 $ ‘da dirençli bir düşüş trend çizgisinin üzerinde bir mola verdi. Parite bir tepki hareketi kazandı ve son düşüşün % 50 Fib düzeltme seviyesinin üstünde 761 yüksekten 663 Dolar seviyesine düştü. Şu anda,  100 saatlik basit hareketli ortalamanın ve 718 $ direncin üzerinde bir deneme yapmaya çalışıyor. Parite 100 saatlik SMA’nın üzerine çıkınca, 725 $’ın üzerinde bir mola olabilir.

Ethereum Teknik Direktör - ETH USD

ETH alıcıları fiyatı, son düşüşün% 61.8’lik Fib düzeltme seviyesinin üzerinde, 761 $ ‘dan 663 $’ dan düşük seviyesine doğru itmeleri gerekiyor. Başardıklarında, fiyatın 750 $ direncini test etme şansı yüksek. 750 $ ‘ın üzerinde fiyat, 761 $’ lık yüksek puanı bile test edebilir.

Saatlik MACD –  MACD, boğa bölgesinde geri hareket etmek üzeredir.

Saatlik RSI –  RSI, olumlu bir işaret olan 50 seviyesinin üzerine çıktı.

Destek Seviyesi  – 700 Dolar

Direniş Seviyesi  – 750 Dolar

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply