Ethereum Son 6 Ayın En Zirvesinde

Ethereum fiyatı son zamanlarda güçlü bir dirençle karşılaştıktan sonra 200 dolara geri dönmüştü ve daha sonra 140 doların altına düştü. Ancak bir analist, çalışmalarda çok daha güçlü bir boğa koşusunun olduğuna inanıyor.

Ethereum Başarısız Bir Ralliden Sonra Toparlandı

Tüm kripto topluluğu, Bitcoin 9.000 doları kırdığı ve daha da artmaya başladığı için son zamanlarda nefesini tuttu. Birçoğu bunun sonunda BTC’yi sadece 20.000 dolara değil, belki de tamamen yeni bir ATH’ye getirecek bir durumun başlangıcı olduğuna inanıyordu.

Ne yazık ki bu olmadı. Bununla birlikte, BTC son zamanlarda dirençleri kırmaya ve yeni zirvelere çıkmaya başlaması beklenen tek para değil. Ethereum ‘un yakın zamanda Ağustos ayının en yüksek seviyesine 240 $ ‘dan dönmesi bekleniyordu ve para aslında bu seviyeye ulaşma yolunda iyi de görünüyordu. Ne yazık ki, 180 $ ‘lık bir direnç yükselen ivmeyi kırdı ve ETH, hedefe ulaşılmadan önce gerilemeye zorlandı.

Ethereum hızlı bir şekilde 165 dolara düştü, ancak şu anda bir kez daha yeşil ışık yakarak ticaret yapıyor. Fiyatı son 24 saatte USD’ye karşı % 2.35 ve aynı dönemde BTC’ye karşı % 1.93 yükseldi. Haberin hazırlandığı sırada, kriptonun fiyatı 168 $ seviyesinde ve yavaş yavaş yükselmeye devam ediyor. Kripto Twitter’ın önde gelen yatırımcılarından biri olan @TheCryptoDog, Ethereum ’un son momentumunu yorumladı ve 2. sıradaki varlığın şu anda çok umut verici göründüğünü belirtti.

Yorum Yok

Cevap bırakın