Ethereum, Litecoin ve XRP Hakkındaki Beklentiler Neler?

Bitcoin kısa süre önce 10.000 $ çizgisinin altına düştü ancak bu haber hazırlandığı sırada yavaş yavaş geri dönüyor ve şu anda 10.085 $ fiyat seviyelerinde görünüyor. Ancak asıl konu beklentilerin ilk 10 altcoin üzerinde yoğunlaşması. Tüm zamanların En Yüksek rekoruna yaklaşabilecekler mi? Değer kazanmaya ve istikrarlı bir harekete başlayacaklar mı? Bugün Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) ‘e bakıyoruz.

Bu para birimlerinin Bitcoin’in asla yapamayacağı şeyleri yapma konusunda büyük bir potansiyele sahip olduğuna ve kendi girişimlerini geliştirmek için bunları kullanmak isteyen Büyük Finansal Kurumların dikkatini çektiklerine inanıyoruz. Değerleri düşük kalmasına rağmen.

Ethereum

Ethereum 2.0, çoğunlukla bugünlerde herkesin konuştuğu şey ve Ethereum’un değeri ile birlikte piyasa hacmini çok yukarıya yükseltmesi bekleniyor. Ayrıca, ETH, Amerika Birleşik Devletleri Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu‘ndan olumlu görüş alan ilk para birimlerinden biriydi. Bu da bize bu para biriminin gelecekteki beklentiler için güvenilir olduğunu, özellikle de düzenlemelerin bu Endüstri çevresinde artmaya başladığını gösterir. Ancak değer açısından, Ethereum haber kaleme alındığı anda 220.54 $ ‘dan işlem görmekte. Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.130 $’ dan oldukça aşağıda. Kesinlikle % 660 oranında büyümesi gerekiyor.

Ethereum, Litecoin ve XRP Hakkındaki Beklentiler Neler?

Ethereum, Litecoin ve XRP Hakkındaki Beklentiler Neler?

Litecoin

Litecoin yarılama etkinliğinin 5 Ağustos’ta başlaması bekleniyor. Yarının anlamı, coin madenciliği için verilen miktarın yarıya indirilmesidir. Litecoin’e uygulandığında, ödül 25 LTC’den 12.5 LTC’ye düşecek. Yarılamadan sonra fiyat genellikle sabitlenir. Ancak ondan önce, yatırımcılar paralarını yerleştirmek için en iyi zamanı tahmin etmeye ve bulmaya çalışırken yüksek bir dalgalanma görülür. Bu yüzden geçtiğimiz hafta LTC’nin fiyatında çok fazla değişiklik yaşadık. Sadece 7 günde en düşük 79 dolar en yüksek 103 dolar oldu.

XRP

Geçtiğimiz hafta, Mayıs 2019’un başında da görülen seviye olan 0.29 $ işaretinde XRP ticareti gördük. Bazı meraklılar, ana düzeltmelerin tamamlandığını ve XRP’nin 0.3 $ ‘a destek vermesi gerektiğine inanıyor. Ancak piyasaya baktığımızda altcoinler zorluklarla karşı karşıya ve Bitcoin hala pazarda baskınlığını arttırıyor. Bu da muhtemelen XRP’nin tekrar 0.29 $ ‘ın altına düşebileceği anlamına geliyor. Bazı tüccarlar büyük bir artış yaşamadan önce 0.25 $ ‘a kadar inebileceğinden eminler.

Şant Manukyan’ın Ripple ve Bitcoin hakkındaki değerlendirmesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Zycrypto

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın