Ethereum kurucu ortaklarından Libra ile işbirliği vurgusu ?

Ethereum kurucu ortaklarından Libra ile işbirliği vurgusu?

Geçtiğimiz Pazar günü Tel Aviv’de yapılan Ethereal Summit adlı etkinlikte konuşan Ethereum (ETH)  kurucu ortaklarından Joseph Lubin ve Vitalik Buterin, hem Ethereum’un gelişimi, hem de diğer önemli kripto para projeleri hakkında konuştu.

Ethereum yatırımcıları şimdi heyecanla Ethereum 2.0 güncellemesini bekliyor, fakat iki kurucu ortakda bununla ilgili kesin bir tarih vermedi. Vitalik yaptığı açıklamada Ethereum 2.0 nin orijinal blockchain ağında kurulan uygulamalarla iş birliği içerisinde olacağını söyledi.

Ethereum kurucu ortaklarından Libra ile işbirliği vurgusu?

Ethereum kurucu ortaklarından Libra ile işbirliği vurgusu?

Ethereum ve Libra Ortak mı Oluyor ?

Lubin ise kendi önderlik ettiği ConsenSys’nin yakın zamanda sosyal medya devi Facebook ile çalışabileceğini söyledi ve bunun bir olasılık olarak masada duracağını vurguladı.
Ayrıca Lubin şunları da ekledi “Eğer sağlıklı bir cüzdan bağlantısı elde edilirse Ethereum’un iş birliği yapma olasılığı var. Fakat ben Libra’nın merkeziyetsiz bir finans sistemi olarak Ethereum’a karşı kuvvetli bir rakip olabileceğini düşünmüyorum. Buna karşı Libra bizim için güzel bir kullanıcı kazanma mekanizması olabilir.”

Sosyal medya devi Facebook kendi kripto para projesini duyurduğundan beri ciddi bir heyecan yaratmış olsada regülatörler şu an için bunun piyasaya çıkmasına izin vermeyecek gibi duruyor. Almanya ve Fransa geçen hafta Libra ile ilgili önemli bir yasaklama açıklaması yapmıştı.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın