Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum Fiyat Analizi

Kısa vadeli görünüm konsolide ederken, Ethereum’un orta vadeli görünümü yükselişe devam ediyor.Yükselişin devam etmesi için bir geri çekilme gerekiyor

Ethereum fiyat analizi

Ethereum fiyat analizi

Ethereum Orta Vadeli Eğilim: Boğa

Direniş bölgeleri: 585 $, 580 $, 575 $

Destek bölgeleri: 555 $, 560 $, 565 $

Ethereum , bir boğa notunda ayı başladı. Bu, paritenin 28.00 $ ‘lık talep bölgesinde  28 Mayıs’ta başlayan yükseliş trendinin devam etmesiydi.

Varlığın fiyatı, günü 581,24 $ ‘dan açtıktan sonra 589,26 $’ lık arz alanına yükseldi. Bu, yükseliş baskısının bir sonucuydu. Ayılar, yazı yazıldığı zaman, fiyatı 50 günlük EMA’nın üzerindeki 570.18 USD talep alanına indirdi.

İLGİLİ:  Ethereum (ETH) Haftalık Fiyat Analizi

Bu talep alanında çift dipli bir model görülmektedir. Bu, düşüş baskısının sonunu temsil edebilecek bir ters işarettir. Ethereum’un fiyatı, 50 günlük EMA’nın üzerinde, alıcı baskısı anlamına geliyor. Stokastik osilatör, yüzde 42 oranında reddedildi ve sinyali şu an aşağıya doğru inerek, aşağı yönlü momentuma işaret ediyordu. Alıcılar piyasadaki baskılarını yoğunlaştırdıkça daha da fazla olabilir.

ETH/USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum’un kısa vadeli görünümü değişiyor. 590,00 $ ‘lık üst destek alanı ve 565,00 $’ lık daha düşük talep alanı içinde işlem görmektedir. Üst ve alt Bollinger bantları aralık dahilinde direnç ve destek görevi görür.

İLGİLİ:  Ethereum Classic Fiyat Analizi

Ethereum Fiyat Analizi

585 $ ‘lık arz alanından doğan ayıların baskısı, fiyat 570.00 $’ lık talep alanına itildiğinde, yavaş yavaş soluyor. Boğalar geri döndükten ve Ethereum’u 589.00 $ ‘lık destek  alanına geri gönderdiğinden, bu alanda daha aşağı doğru reddedilme görülmüştür. Konsolide edildikçe, yatırımcılar sabırlı olmalı  ve kuzeyde bir kopma ya da ticaret yapmadan önce güneyde bir bozulmaya izin vermelidir.

Yorum Yok

Cevap bırakın