Ethereum Fiyat Analizi

Orta vadeli görünüm konsolidasyonda kalırken, kısa vadeli görünüm zayıf. Orta vadede kripto para birimi değiştiği için sabır tavsiye edilir.

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

Ethereum Fiyat Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direniş  bölgeleri: 600 $, 650 $, 700 $

Destek bölgeleri: 300, 250 , 200 $ 

ETH orta vadeli görünümde değişmektedir. İki EMA’nın altındaki talep alanında kripto para birimi 458,74 dolara düştüğü için, ayılar baskısı aralık dahilinde sürdürüldü.

Fiyat şu anda aşırı satım bölgesinde% 17 oranında stokastik osilatörlü iki EMA’nın altında. Sinyali aşağı dönük. Bu, orta vadede güçlü bir düşüş baskısı anlamına geliyor.

Piyasanın yapısı, bir M oluşumu ve sağ bacağın tamamlanması olup, momentlerin ivme oluşması muhtemeldir.

ETH konsolidasyonda ve üst fiyat aralığının arz alanında 481.55 $ ve düşük fiyat aralığının destek alanında 444,45 $ arasında işlem görüyor. Sabır bu durumda daima üst fiyat aralığından kopacak veya daha düşük fiyat aralığındaki bir arızaya neden olacak ve daha sonra bir pozisyon alınabilecektir.

Ethereum Fiyat Kısa Vadeli Eğilim: Ayı

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

ETH kısa vadede düşüş eğilimindedir. Güçlü düşüş eğilimi, iki EMA’nın dünkü piyasanın kapanmasından önce kırılmaya devam etmesi ve destek bölgesinde fiyatın 458,74 $ ‘a düşmesiyle devam etti.

Çift top oluşumu artan ayı basıncı için büyük ölçüde uyum sağlamıştır.

Ancak günlük açılış mumları yükselişe geçti ancak direniş alanında sadece 467,30 $ ‘a kadar çıkabilirdi. Yukarı ret fiyatı 12 günlük EMA’da görüldü.

Stokastik osilatör aşırı satım bölgesinde% 15 seviyesinde yer alırken, sinyal noktaları aşağıya inerek, momentumun momentumu arttıkça kripto para biriminin aşağı yönlü bir fiyat hareketine işaret ediyor. Kısa vadede 449.40 $ ‘ın ayıların hedefi olabilir.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın