Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum Fiyat Analizi 

Orta vadeli görünüm, kısa vadeli görünüm ise yükseliş eğilimindedir.  Şimdi eski arz bölgesinde boğa mum oluşumu ile sorumlu satın alma talep edilmelidir  

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

Ethereum Fiyat Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direniş  bölgeleri: 600 $, 650 $, 700 $

Destek bölgeleri: 300 ABD doları, 250 ABD doları, 200 dolar

Ethereum orta vadeli görünümde değişmektedir. Düşüş momentumu, talep bölgesinde büyük bir ayı ayıran mumla 449.20 $ ‘a kadar itildiği için devam etti. Ayıların momentumu, talep bölgesinde fiyatı 446.00 dolara kadar düşürdü.

Bununla birlikte, bir düşüş eğirme topunun oluşması ve ters şamdan kalıpları olan bir doji, boğa dönüşü için çifte onay görevi görür. Fiyat, iki EMA’nın üzerinde kapanan büyük bir boğa yutucu mum ile tedarik alanında 480.42 $ ‘a kadar itildi.

İLGİLİ HABER:  Ethereum Teknik Analizi

ETH hala konsolidasyonda ve üst fiyat aralığının arz alanında 481.55 $ ve düşük fiyat aralığının destek alanında 444,45 $ arasında işlem görüyor. Yatırımcılar, piyasaya girmeden önce, üst fiyat aralığından ayrılmayı veya daha düşük fiyat aralığında bir bozulmayı sabırla beklemelidir.

Ethereum Fiyat Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

Ethereum Analiz Görseli

Ethereum fiyatı kısa vadede yükseliş eğilimindedir. Düşüş baskısı, dünkü analize göre 451.52 $ ‘lık düşüşe yol açtı ve 446.00 dolara indi.

Boğalar Destek alanında doji formasyonuna sahip olduğumuz için geri döndü. Yükselen basınç, fiyat aralığına geri döndüğü ve dördüncü dokunuş için üst direniş alanında 468.55 $ ‘a yükseldiği için güçlüydü. Dokunma, bir kopmaya yol açtı ve direniş alanında 480.42 dolara kadar hareket etmeden önce tekrar test edildi.

İLGİLİ HABER:  Ethereum Teknik Analizi

Fiyat, yükseliş basıncına bağlı olarak yukarı yönlü momentumun bir yansıması olan aşırı alımda stokastik osilatör ile EMA’ların üstündedir.

Diğer analizleri okumak için linki tıklayın.

Yorum Yok

Cevap bırakın