Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum Fiyat Analizi

Orta vadeli görünümde büyük arz bölgeleri kırıldığı için yükseliş baskısı devam ediyor.Kısa vadede daha yüksek yüksek ve daha yüksek düşüşler yukarı yönlü pazar özellikleri 

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

Ethereum Analiz Görseli

Ethereum Orta Vadeli Eğilim: Boğa

Direniş bölgeleri: 700 $, 750 $, 800 $

Destek bölgeleri: 350 ABD doları, 300 ABD doları, 250 dolar

Orta vadeli görünümde Ethereum yükseliş eğilimindedir. Güçlü yükseliş baskısı dün aralığın arz alanındaki 470.71 $ ‘dan kopmaya neden oldu. Kripto para birimi yeni bir 515,28 dolar kazandı.

491.74 $ ‘lık güçlü tedarik bölgesi, talep bölgesinde 465.14 $’ lık yükseliş demiryolu hattının oluşmasından sonra büyük bir yutuluş mum ile kırılmıştır.

Fiyat iki EMA geçişinin üzerindedir, aynı zamanda EMA’lar da trend olarak ve bu durumda trendin yükselişinde güçlü olduğu öne sürülür. 12 günlük EMA, boğalar için fiyat düşüşü hareketi bu noktada reddedildiği için boğalar için güçlü bir destek olarak davrandı.

Fibonacci düzelme fiyatın 23.6 fib seviye içinde olduğunu gösteriyor. Bu bir trend devamı bölgesidir. Arızalı tedarik bölgesini yeniden test etmek için bir geri çekme meydana gelebilir, bu da boğaların tedarik alanında 520.00 $ ‘a kadar daha fazla itmesi için daha güçlü hale getirecektir.

Stokastik aşırı alım bölgesinde yüzde 82 seviyesinde yer alıyor ve sinyal hala orta vadede boğa baskısı nedeniyle fiyatlarda güçlü bir yukarı yönlü harekete işaret ediyor.

Ethereum kısa süreli Eğilim: Boğa

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

Ethereum Fiyat Görseli

ETH, kısa vadeli görünümde yükseliş eğilimindedir. Dün aralıktaki arz alanında 479.95 $ ‘da gerçekleşen kopma, ethereumu destek alanında 511,65 $’ dan daha yüksek bir seviyeye çıkardı.

Bir düşüş demir yolu pistinin oluşması, talep bölgesinde 498,80 $ seviyesinde olduğu için fiyat üzerinde küçük bir etkiye sahipti. Günlük mum açılışı $ 499.11 seviyesinde gerçekleşirken, boğalar, tedarik alanında 515,28 $ seviyesinde yeni bir yüksek seviyeye ulaştı.

Yükselen trend çizgisinde fiyatların her bir dokunuşu bir sıçrama verir. Fiyat trend çizgisine dokunursa, bir sıçrama göreceğimizi ve boğa momentum arttıkça daha yüksek bir yüksek olacak demektir.

Diğer analizleri okumak için tıklayın

İLGİLİ:  Ethereum Fiyat Analizi

Yorum Yok

Cevap bırakın