Ethereum Fiyat Analizi

  • Ayılar hem orta hem de kısa vadede geri döndü.
  • Yatırımcılar, ekstra onay olarak ayı mum ters deseniyle satış pozisyonu almaya çalışmalıdır.

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafikTradingView tarafından Ethereum Grafik

Ethereum Fiyatı Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direnç bölgeleri: 400 $, 450 $, 500 $

Destek bölgeleri: 150 , 100 , 50 

ETH orta vadeli görünümünde düşüş eğilimindedir. Güçlü düşüş baskısı, boğalar, dünkü seansın kapanmasından önce ivme kaybettikçe, fiyatı 225.01 $ ‘dan 38.2 fib fiyatına itti. 227.84 $ ‘lık 4 saatlik açılış mumları düştü ve bu nedenle ETH’nin destek bölgesinde 507 fib alanı olan yutucu bir mum olan düşüş oranını sürdürdü.

Fiyat,% 10 oranında aşırı satıh bölgesindeki stokastik osilatör ile iki EMA’nın çaprazlanması ve sinyal noktaları aşağı doğrudur. Orta vadede fiyattaki aşağı yönlü hareketin bir göstergesi.

EMA’ların aşağısında oluşabilecek ve kapanan daha fazla mum belki de güçlü bir düşüş baskısı ve ETH’nin 61.8 fibreye (200.98 $) ulaşması ve orta vadede düşüş momentumunun artmasıyla 78.6 seviyesine (186.18 $) ulaşabilir.

 Ethereum Fiyat Kısa Vadeli Eğilim: Ayı

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafikTradingView tarafından Ethereum Grafik

ETH kısa vadede düşüş eğilimi gösteriyor. Yükselen kanalın alt çizgisi, güçlü bir düşüş baskısı nedeniyle büyük bir ayı yutucu mumla 232.00 $ ‘da kırıldı. 228.53 $ seviyesindeki 1 saatlik açık mum, düşüş momentumunu sürdürdü ve ETH, talep bölgesinde 207,12 $ seviyesine indi.

Fiyat, güçlü bir düşüş baskısını birbirine bağlayan iki EMA çaprazının altındadır. EMA’ların altında daha fazla mum oluşup kapandığı için kısa vadede destek alanında 200,00 $ ‘lık yeni düşük bir değer elde edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın