Ethereum Fiyat Analizi

  • başlangıçta 19 Ağustos’ta 300 doların üzerinde ya da biraz üstünde kaldı.
  • 315 $ ‘ın üzerindeki bir kesinti, kriptonun bir uzantı olarak 325 $ veya 340 $’ a yükseldiğini görebilir.

ETH/USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişiyor

Direnç bölgeleri: 600 $, 650 $, 700 $.

Destek bölgeleri: 200 $, 150 $, 100 $.

Ethereum geçen hafta USD karşısında önemli miktarda değer kaybetti. ETH, başlangıçta 30 Ağustos’ta yaklaşık 300 dolar veya biraz daha fazla bir fiyat tutuyordu. 19 Ağustos günü, kripto aniden düştü ama 14 Ağustos’ta vurduğu son en düşük noktanın altına düşmedi.

Ethereum, ETHUSD, Kriptocompare grafiği

Analiz Görseli

Ağustos ayından bu yana mevcut aralıklı hareketler devam ediyor. 21. Ethereum’un fiyatı, 14 günlük SMA trend çizgisinin altında 300 $ seviyesinin altında hem düşük hem de düşük seviyelere sahip.

50 günlük SMA, 14 günlük SMA’nın üzerinde yer aldığından, iki SMA arasında kayda değer bir boşluk var. Stokastik Osilatörler, 20 aralığının altına düştüler. Şimdi, şu an için uzun pozisyonların girilmemesi gerektiğini öne sürmek için aşağıdan görünüşte konsolide oluyorlar. ETH’nin yakında toparlanmaya başlaması hala belli değil.

Yine de, 315 $ ‘ın üzerindeki bir kesinti, kriptonun bir uzantı olarak 325 $ veya 340 $’ a yükseldiğini görebilir. Yatırımcılar şimdi bu kripto-para birimini satın almayı düşünebilirken, Yatırımcılar uzun pozisyonlara girmeden önce fiyatın yukarı yönde hareket etmesini bekleyebilir.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın