Ethereum Fiyat Analizi (13.09.2018)

  • Orta ve kısa vadeli görünüm konsolidasyonda.
  • Bu dönemde sabır, iyi bir strateji olurdu

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

Ethereum Fiyatı Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direnç bölgeleri: 400 $, 450 $, 500 $

Destek bölgeleri: 150 ABD doları, 100 ABD Doları, 50 ABD doları

ETH orta vadede menzile giriyor. Güçlü düşüş eğilimi, destek’teki düşüşün ardından 167.32 $ ‘a kadar düştü ve merminin bir dönüm noktası olarak kapanması boğaların kademeli getirisinin bir göstergesi.

Büyük boğa yutmuş mum, boğaların, dün direnç bölgesinde ETH’nin 184.54 $ arttığını doğruladı.

183.17 $ ‘lık 4 saatlik açılış mumları yükseldi ve açılıştan sonra fiyat 192.98 $ arttı. Fiyat şu anda stochastic osilatörün% 10’unda 10 EMA’nın üstünde ve sinyal noktaları işaret ediyor. Bu, konsolide ettiği ETH fiyatındaki yukarı yönlü momentumu bir araya getiriyor.

ETH, üst direnç  alanında 210,00 $ ile aralığın alt destek bölgesinde 170.000 $ arasında değişiyor. Trader’lar sabırlı olmalı ve bir pozisyon almadan önce üst alanda bir kopma veya alt alanda parçalanmaya izin vermelidir.

 Ethereum Fiyat Kısa Vadeli Eğilim: Değişiyor

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

ETH kısa vadeli görünümde bir aralığa giriyor. Sipariş blokunda kutlanan mumlarda fitiller oluştukça aşağı doğru fiyat hareketine itiraz görüldü. Sipariş bloğundaki büyük boğa yutmuş bir mum, boğaların dönüşünü işaret etti ve bu bugün erken saatlerde devam etti. Kripto para birimi, tedarik alanında konsolidasyona girdikçe 192.98 $ arttı.

Fiyat, aşırı alım bölgesinde stokastik osilatörün bulunduğu iki EMA’nın üstündedir ve sinyali, değişen senaryonun bir yansıması olan paraleldir.

ETH, konsolidasyon ve üst direnç alanında 200,11 $ ile aralığın alt destek bölgesinde 175.59 $ arasında işlem görmektedir. Dolayısıyla bu oyuna izin vermek için sabır gereklidir.

Bir önceki yazımız olan Kripto Güvenliği Konferansı Ukrayna'da Düzenlenecek başlıklı makalemizde Kripto Güvenliği Konferansı Ukrayna'da Düzenlenecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın