Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum Fiyat Analizi

Ayılar hem orta hem de kısa vadeli görünümün kontrolünde.Kırık bölgelerin kırılması ve tekrar test edilmesi, güçlü bir düşüş baskısının işaretidir.

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

Ethereum Fiyat Görseli

Ethereum Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direniş  bölgeleri: 600 $, 650 $, 700 $

Destek  bölgeleri: 300 , 250 , 200 $

Orta vadeli görünümde Ethereum düşüş eğilimindedir. Fiyat,Destek bölgesinde 459.01 $ ‘dan daha düşük bir düşüş yapmış ve ayıların artan baskısının bir göstergesi olan iki EMA’nın altındadır. Kırılan 466.20 $ ‘lık Destek alanında, bir destek alanı olan boyun çizgisiyle oluşturulmuş bir baş ve omuz desenimiz var. Fiyat alt kırık aralığından aşağı inme olasılığı yüksektir.

Ayıların momentumu, iki EMA’nın altında daha fazla düşüş mumunun oluşması ve fiyatların daha da düşmesi için baskı oluşturmasıyla artacaktır. Orta vadedeki ayılar tarafından hedeflenen ilk destek alanı 450.00 $ olabilir.

Ethereum kısa vadeli Eğilim: Ayı

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

Ethereum Görseli

ETH kısa vadede düşüş eğilimindedir. Günlük açılış mumları düştü ve bir başka düşük seviye de 458.47 $ olarak gerçekleşti. Fiyat, düşük seyreden piyasa eğilimlerini aşağı yönlü düşük ve düşük seviyelere çekiyor. Aynı şekilde, iki EMA’nın altındadır. 12 günlük EMA, yukarı yönlü yukarı yönlü hareketlere karşı güçlü bir direnişti.

Diğer analizleri okumak için linki tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın