Ethereum Fiyat Analizi

Son güncelleme: 14 Haziran 2019 06:50 pm

Ethereum Fiyat Analizi

 Orta vadeli görünüm, kısa vadeli görünüm ise düşüş eğilimindedir. Trader’lar sabırlı olmalı ve bir pozisyon almadan önce bir arıza kopması için beklemelidir.

 • Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

  Ethereum Fiyat Orta Vadeli Eğilim: Değişken

  Direniş  bölgeleri: 400 $, 450 $, 500 $

  Destek bölgeleri: 150 ABD doları, 100 ABD Doları, 50 ABD doları

  ETH orta vadede değişmektedir. Güçlü boğa baskısı 61.8 fiber seviyesinde devam etti, daha sonra kripto para birimi yukarı yönlü fiyat hareketini direniş alanında 304.99 dolara yükseldi. Ayı çekicinin oluşması, destek edilen bölgede 277.00 dolara düştü.

  Fiyat, stokastik osilatörün% 64’ünde 10 günlük EMA’nın üzerindedir ve bu sinyal işaret eder. Bunlar, kripto para biriminin fiyatındaki yükseliş baskısını ve yukarı yönlü hareketi yansıtmaktadır.

  Kripto para birimi, üst tedarik alanında 310,00 dolar ile aralığın alt talep bölgesinde 260,00 dolar arasında değişiyor. Bir pozisyon almadan önce bir kopma veya bozulma için sabır kullanılmalıdır.

  Ethereum Fiyat Kısa Vadeli Eğilim: Ayı

  Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafikTradingView tarafından Ethereum Grafik

  ETH, kısa vadeli görünümde düşüş eğilimine devam ediyor. Güçlü yükseliş baskısı, kripto para direniş alanında 304.90 dolara çıkardı . Momentum kaybedildi ve ayılar destek alanında 277.00 dolara indirdi ve baş ve omuz paterninin boyun çizgisini oluşturdu.

  1 saatlik açılış mumu, sağ omuz oluşturmak için direniş alanında 292.50 $ ‘lık bir fiyat artışı yaptı. Ayıların geri dönüşü en muhtemel ve fiyat güneye inecek.

İLGİLİ HABER:  Türk Telekom'dan internet problemleriyle ilgili açıklama

Yorum Yok

Cevap bırakın