Erik Finman: Bitcoin ölebilir!

isimli genç kripto para milyonerlerinden birisi kripto paraların sonunun gelebilecek olduğunu açıkladı. İnsanların kripto para birimlerine çok güvenmediği bilinirken, Erik Finman bunun farkında olmak gerektiğini ve yüksek işlem ücretlerinin ve diğer birçok konunun ciddi sorunlara sebep olabilecek olduğunu açıkladı.

Kripto para yatırımcılarının bu konuda dikkatli olmasını öneren Erik Finman, kripto para yatırımları hakkında yapılması gereken düzenlemelerin yapılmamasının kullanım problemlerine neden olduğunu ve bu problemler sebebiyle kripto para milyonerlerinin bile ciddi anlamda etkilenmesinin mümkün olduğu önerisinde bulunarak sözlerine devam etti.

Erik Finman, kripto para yatırımcıları için tek riskin bu olmadığını ve geliştirici ekipler arasında iletişim kopukluklarının ciddi sorunlara sebep olduğunu açıkladı.

Milyoner!

Erik Finman, kripto para milyoneri ve milyonlarca dolarlık varlığa sahip. Genç yaşına rağmen erken yaşta kripto para yatırımcısı olması ve erken kripto para yatırımcısı olması onu milyoner yapan yolda yeni adımlar atmasında rol oynadı. Erik Finman bugün kripto paraları yok olabilecek olarak görmediğini, bu konuda kendisinin kripto paraların problemlerinin çözülmesi durumunda bu düşüncesinin yer değiştirebileceğini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Cash Yüzde 3 Yükseldi başlıklı makalemizde bitcoin cash hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın