EQUI ICO Analizi

0

EQUI ICO Analizi

EQUI, EQUIVest jetonları ile akıllı bir sözleşme satın alarak gayrimenkul veya lüks varlıklara yatırım yapmanızı sağlar.Kullanıcılar ayrıca EQUI jetonlarını satın alabilir ve bunları EQUIVest jetonları yerine ödül karşılığında tutabilirler.

equi ico analizi
equi ico analizi görseli

EQUI , risk sermayesi ve akredite yatırım dünyasını demokratikleştirmeyi hedefleyen ve herkesin yalnızca varlıklı akredite yatırımcılara sunulan gayrimenkul, yeni teknoloji ve lüks varlıklara yatırım yapmasını sağlayan bir girişim sermayesi projesidir. Kripto-para piyasasının giriş engelleri daha az olsa da, piyasadaki oynaklık istikrarlı yatırımlar yapmasını zorlaştırabilir – akredite yatırımcıların EQUI ekibi kripto-para piyasasını ve geleneksel olarak daha istikrarlı VC fonlama pazarını yatırım yaparak ve fonlamalarını yaparak planlamayı planlamaktadır. Her bir yatırımın bir jeton miktarını satın alın.

ICO, yatırım fırsatlarının sergileneceği EQUI platformunu finanse edecek ve başlangıç ​​projelerinin özeni gösterebilmek için fonlar da kullanılacaktır. EQUI Token sahiplerinin ödüller, eğitim materyalleri ve kullanım özelliklerine erişim sağlamak için jetonlarını EQUI platformuna aktarma seçeneği olacaktır. Sahipler ayrıca EQUI ekosisteminde akreditasyona tabi tutulabilirler ve böylece bunlar EQUIVest için EQUI tokenleri, fiat para biriminin değerine sabitlenmiş sabit bir jeton alabilirler. Bu belirteç doğrudan projelere yatırım yapmak için kullanılabilir ve yatırımcılara ödeme yapmak için kullanılabilir – kârın% 3’ü hayır kurumuna gider ve her bir projenin kalan kârının% 80’i yatırımcılara geri kalanıyla paydaşlara gider. Yatırımcı olmayanlar da tokens tutmak için ödül alabilirler.

Şu anda platform geliştirilmemiştir ve proje finansmanın ilk aşamalarındadır. Şimdiye kadar EQUI platform konsepti ve simge Edinme işlemi göre, bağımsız bir uzman tarafından denetlenen litepaper üzerinde web dir.

equichart1.png
equi ico analizi görseli

EQUI Neden Blockchain Gerekir?

EQUI Platformu, Ethereum blockchain üzerinde çalışacak ve başarılı bir yatırımdan elde edilen kazançların% 80’ini garanti eden akıllı sözleşmeler için EQUIVest jetonları değiştirilir. Hedefleri karşılamayan yatırım projeleri kapatılacak ve EKONOMİK tokenler iade edilecektir. Blockchain platformu, değişmez bir işlem kaydı sağlar ve Ethereum platformu, yatırım süreçlerinin otomatik olarak ele alınmasını sağlayan akıllı sözleşme yetenekleri sunar.

Tokenomics ve ICO Satış

Equi Capital, iki jeton, EQUI ve EQUIVest başlatacak. ICO’ya yatırım yapan kullanıcılar, ERC20 uyumlu bir simge olan EQUI jetonlarını alacaklardır. EQUI, ETH ve 1 ETH token = 333 EQUI tokenleri ile satın alınabilir.

EQUI jetonları, platforma yatırım için kullanılmaz – proje için sermaye artacak ve platforma erişmek ve akreditasyon almak için kullanılabilir. Ayrıca sadakat ödülleri için ya da EQUIVest jetonları için değiş tokuş edilebilirler. EQUIVest jetonları yatırım için kullanılacaktır ve 1 – 1 fiat para biriminin değerine göre belirlenecektir – litepaper şu anda hangi para birimini açıklamamaktadır.

Belirtilen yatırım hedeflerini karşılayamayan bir projenin gerçekleşmesi halinde kapatılacak ve tüm yatırımlar EKONOMİK KOBİ’lerin ilgili yatırımcıların EQUI Cüzdanlarına iade edilecektir. Platformda EQUI’yi satın almak veya projelere yatırım yapmak için herhangi bir ücret yoktur. Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, Çin, Kanada ve Singapur vatandaşları bu ICO’ya yatırım yapamazlar.

Halka açık satış 15 Mayıs’ta başladı ve başlangıçta% 40 ve daha sonra% 35’lik indirimle 31 Mayıs’ta kapanacak. Satış öncesi 16.250.000 jeton satışa sunulacak.

Ana jeton satışı, 1 Haziran – 30 Haziran 2018 arasında, 90.100,00 jeton ile satışa sunulacak. İndirimler% 20, daha sonraki aşamalar için% 15 ve% 5 ile başlar.

Toplam arz: 250.000.000
Ticker: EQUI
Yumuşak kapak: 20.000.000 $
Sabit kapak: 37.337.500 $

Jeton Tahsisi:

equichart2.png
equi ico analizi görseli

ICO’nun kullanımı:

equichart3.png
equi ico analizi görseli

Çekirdek takımı

Doug Barrowman – Baş Kurucu

EQUI, bir işadamı ve Knox Şirketler Grubu’nun kurucusu ve başkanı olan Doug Barrowman tarafından kuruldu. Knox, yönetim ve idare altındaki fonları 4 milyar dolara yaklaşan ve gruptaki şirketler özel sermaye, mülk ve varlık yönetimi alanlarında faaliyet gösteren bir dizi uluslararası lokasyonda 350’den fazla personel istihdam etmektedir. Barrowman ayrıca, on yılda 400 milyon sterlin aşan toplam cirosuyla 13 eski ekonomi işletmesi devralmasını gerçekleştiren özel bir yatırım aracı olan Aston Ventures’ı kurdu. Glasgow Üniversitesi’nden işletme eğitimi almış ve nitelikli bir yeminli mali müşavirdir.

Mayfair’den Baroness Michelle Mone, OBE – Kurucu Ortak

Lady Mone, 2015 yılında İngiltere Hükümeti’ne Start-Up Business Tsar olarak atanan bir iş kadını. 2014 yılında MAS Holdings’e sattığı uluslararası bir iç giyim firması olan Ultimo Brands International’ı kurdu ve yönetdi. Lady Mone, 2000 yılında Florida’da Epcot Center’da World Young Business Achiever unvanına layık görüldü ve aynı yıl da ödül aldı. Londra’daki Kurumsal Elit Ödülleri’nde Yılın İş Kadını Ödülü. 2010 yılında Michelle, Majesteleri Kraliçe II. Elizabeth’den, işine olan üstün katkılarından ötürü bir OBE aldı ve 2015 yılında İngiltere Başbakanı tarafından Lordlar Evi’ne bir Hayat Peerage aldı.

Tim Eve – Yatırım Direktörü

Tim Eve, 1996 yılında Yeminli Mali Müşavir olarak nitelendirildi. İlk mesleği, sahibi tarafından yönetilen işletmelere tavsiyede bulunmaya odaklandı ve başarılı bir şekilde yüksek profilli satın alma ve elden çıkarmalara liderlik etti. 2001 yılında Tim, risk sermayesi şirketi Aston Ventures’a bir Partner olarak katıldı.

Paul Ruocco – Yatırım Direktörü

Paul, lisanslı ve Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü üyesidir. Aston Ventures’ın kurucu ortağıydı ve şirket finansmanı ve özel sermaye alanında 30 yıldan fazla deneyime sahipti. Aston Ventures ile çoklu satın almalar yapmanın yanı sıra, Paul stratejik planlamadan yönetim değişikliğine kadar çeşitli alanlarda çeşitli işletmelere danışmanlık ve danışmanlık yapmaktadır. Paul daha geniş bir Knox Grubu ile birlikte çalışmaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }