Eos Uzun Dönem Analizi

EOS/USD Uzun Vadeli Eğilim -Değişken

Direniş  bölgeleri: 15 $, 20 $, 25 $.

Destek  bölgeleri: 6 $, 4 $, 2 $.

EOS geçen hafta boyunca çok fazla anlamlı pazar etkileşimi olmayan kripto paralardan biriydi. Bu kripto para birimi, 18 Temmuz’dan bu yana aralıklı bir harekete başlıyor.

EOS, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

Şu anda, ne boğalar ne de ayılar, piyasayı her iki şekilde de aktif olarak icra etmektedir. Piyasa hareketi, 14 günlük SMA’nın sabit bir seviyede kaldığı yavaş hareket eden trend çizgisine paralel olarak yavaşladı. Ancak, 50 günlük SMA hala 14 günlük SMA’nın üzerindedir, çünkü hala aralarında küçük bir boşluk vardır.

Stokastik Osilatörler, 60 aralığını biraz geçmeye çalışıyorlardı, ama şimdi güneye işaret ediyorlar. Bu, satış eyleminin piyasayı biraz etkileyebileceği anlamına gelebilir. EOS hala 22 Haziran’da ortaya çıkan bir Japon ayı mumunun neden olduğu kayıplardan kurtulmalı ve 10 dolarlık dağıtım bölgesine götürülmelidir.

Mevcut fiyat aralığı hareketi, önümüzdeki birkaç gün için daha düşük yükseklerde düşük seviyelere lehine uzatılabilir. EOS ile iyi ve güvenli uzun bir giriş elde etmek için biraz sabırlı olunması gerekiyor.

Yorum Yok

Cevap bırakın