Eos Uzun Dönem Analizi

Eos Uzun Dönem Analizi

Kripto parada bu hafta başında fiyat artışını gördü.Ayıların piyasayı kısma potansiyeli ortadan kalkıyor gibi görünüyor.

EOS/USD Uzun Vadeli Eğilim: Boğa

Direniş  bölgeleri: 15,00 $, 20,00 $, 25,00 $

Destek bölgeleri: 6,00 dolar, 4,00 dolar, 2,00 dolar

EOS geçen hafta ABD dolarına karşı yükseldi. 2 Temmuz’da, kripto para birimi, 26 Nisan ile 1 Temmuz arasında Japon şamdanlarının izine rastladıktan sonra büyük bir fiyat artışı gördü. 3 Temmuz’da kripto, şimdiye kadar bir aralık formatındaki hareketlerini görmeye başladı.

EOS, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

Eos Analiz Görseli

Alıcılar, yükselişe geçen bir Japon şamdanının ortaya çıkmasıyla birlikte, yükseliş piyasasına yavaşça geri dönüş yapıyor gibi görünmektedir. EOS‘un fiyatı şu sıralar 14 günlük SMA’nın trend çizgisinin biraz üzerinde seyrederken, 50 günlük SMA bunun üstünde.

İki SMA, kuzeye doğru eğilim göstermektedir. Bu, fiyattaki düşüşten daha fazla artış olduğunu gösteriyor. Stokastik Osilatörler 40 aralığını aştılar. Bu aynı zamanda bu kripto para pazarlarında hala daha fazla satın alma olduğunu gösteriyor.

Görünüşe göre Eos, boğaların büyümesi için güçlü bir temel oluşturdu ve güçlü bir boğa kopuşu geçirdi. Ayıların piyasayı kısma potansiyeli ortadan kalkıyor gibi görünüyor.Yatırımcılar, uygun fon yönetimi uygulamaları ile uzun giriş noktalarına dikkat çekebilirler.

Diğer analizleri okumak için linki tıklayabilirsiniz

İLGİLİ HABER:  Ethereum Fiyat Analizi

Yorum Yok

Cevap bırakın