EOS Uzun Dönem Analizi

Ayılar, kripto parayı  geçtiğimiz 10 Haziran’ındaki düşük fiyatını çekmeyi başardı. Boğalar, uzun bir boğa Japon şamdanının olası herhangi bir oluşumunda avantaj elde ederek geri dönüş yapmak zorunda kalabilirler.

EOS/USD Uzun Vadeli Eğilim: Boğa

Direniş bölgeleri: 20,00 $, 25,00 $, 30,00 $

Destek bölgeleri: $$ 7,00, 5,00 , 3,00 

EOS, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

Eos Analiz Görseli

EOS Uzun Dönem Analizi

EOS ABD dolarına karşı kaybetmeye devam etti İlk 10 Haziran’da gerçekleşen büyük bir düşüş, diğeri ise 22 Haziran’da gerçekleşti. Ayılar,kripto para’nın geçtiğimiz 10 Haziran tarihindeki fiyatını çekmeyi başardı. 

Boğaların ayıların şiddet kuvvetleri tarafından tahrip edildiği görülüyor. 50 günlük SMA 13 günlük SMA’nın üzerindeyken, iki SMA hala güçlü bir şekilde güneye doğru eğimlidir. Fiyat hareketi, 29 Nisan’a kadar yükselen bir piyasaya işaret eden 11 Nisan Japon şamdanına karşı işlem görüyor.

Stokastik Osilatörler başlangıçta 20 aralığına yakın bir şekilde konsolidasyona geçmişti, ancak şimdi aşırı satım bölgesini biraz geçmiştir. Kripto para biriminin değeri hala satış baskısına maruz kalabilir.

 Boğalar, uzun bir boğa Japon şamdanının olası herhangi bir oluşumunda avantaj elde ederek geri dönüş yapmak zorunda kalabilirler. Yatırımcılar bir süreliğine mal satın almaktan vazgeçebilirler. Tüccarlar fiyatının yönü boyunca ticaret yapabilir. Daima uygun finansal yönetim kurallarını sağlayın.

Diğer analizleri okumak için linki tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın