EOS, Litecoin, Stellar, Tron, Cardano Fiyat Analizi | KoinTimes

EOS, Litecoin, Stellar, Tron, Cardano Fiyat Analizi

Bu tablolara bir bakalım:

EOS / USD Fiyat Analizi

EOS / USD Fiyat Analizi

Güçlü kazançların arkasında, EOS / USD son günde yüzde dördü ve geçen hafta yüzde 12 arttı. Sonuç net ve en önemlisi, fiyatlar 7 $ ‘lık alım tetikleyici işaretine doğru daha yüksek bir seviyeye çıkıyor. Ancak, 7 dolarlık direnç işareti vurulmadan önce, bugün 11 Ekim zararlarının toplam geri dönüşünü görebiliriz. Bir kez bu baskılar, agresif tip alıcılar koparma altlarında durakları ile satın almak için öneririz.

Bununla birlikte, risk ödülüne ilişkin hususlar en öncelikli olmalıdır ve yatırımcılar kazanabileceklerinden daha fazla risk almamaya dikkat etmelidir. Bu nedenle, tüm trader’lar önceki EOS / USD ticaret planına göre işlem yapmaları, fiyatların sadece 7 ABD dolarının üzerinde olduğu durumlarda alım satımlar için idealdir. Daha sonra, ilk hedef 9 $ ve daha sonra 15 $ olacaktı.

LTC / USD Fiyat Analizi

İleriye doğru hareket eden trader’lar, OkEx’teki ticaret BTC / LTC çiftini marj edebilir. Aynı zamanda, onların ortaklığı aşağıdaki Facebook messenger de göndermek ve Litecoin almak mümkün olacaktır Lite.im . Hiç şüphesiz bu ortaklık Litecoin’i Facebook’ta 2 milyardan fazla müşteriye ifşa etmede uzun bir yol kat ediyor ve bu da talepteki artış nedeniyle sabit LTC / USD’ye yardımcı olabilir.

Lite.im, paraların SMS yoluyla gönderilmesini ve alınmasını sağlayan bir özellik kullanır. Bu nedenle, kullanıcıların geçerli e-posta adreslerini ve telefon numaralarını kullanarak kaydolmaları önemlidir.

LTC / USD Fiyat Analizi

LTC / USD’nin genişlemesi 60 $ ‘lık boğa tetikleme hattına doğru seyrediyor. Son iki gündür yüksek artışlar nedeniyle, büyük bir üç barlık boğa için Ekim ayı için 60 $ tersine 11 TL’nin üzerinde yükselen fiyatlar, Ekim’den gelen küçük aralık çubukları olacak şekilde, boğa patlaması paterninde ticaret yapmamız muhtemeldir. 12 ila 3 Kasım.

Bu nedenle, risk altındaki trader’ların, küçük direnç trend çizgisinin üzerindeki fiyatların 70 $ ‘dan başlayan ilk hedeflere ulaşmasıyla yerinde yüklemeye başlamasını öneriyoruz.

XLM / USD Fiyat Analizi

XLM / USD Fiyat Analizi

Geçen hafta yüzde 15’ini ekledikten sonra, XLM / USD çifti artık ayı sonu modelinde 25 sentin üzerinde işlem görüyor. Son XLM / USD ticaret koşullarımız artık yayıldığından beri, 30 sentte ilk hedeflerle dip noktasını satın almayı veya yerinde olmayı öneriyoruz.

0,3 $ ‘ın önemli bir direnç seviyesi olduğunu ve fiyatların 11 Ekim yüksekliğinin üzerinde rahatça ilerlediğinden, boğaların büyük bir boğa kırma paterni tamamlayan fiyatları 30 sentin üzerinde yükselttiğini düşünüyoruz. Bundan sonra, ilk hedefimiz son XLM / USD ticaret planımızda belirtilen 50 sent olacak .

TRX / USD Tron Fiyat Analizi

Tron-Dice ve diğer kumar dApp’leri sayesinde, Tron’un on-zinciri işlemleri, bir milyon markayla yükselişe geçiyor.

View image on TwitterView image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

Yeni bir dönüm noktasıdır ve Tron’un konuyla ilgili olarak yönetişim, teknoloji ve yürütme üzerine yer alan Ethereum’u ele geçirmeye hazır akıllı bir sözleşme platformu olarak nasıl ortaya çıktığını göstermeye devam etmektedir.

TRX / USD Fiyat Analizi

Diğer altkollar gibi TRX / USD, Ekim 31 pin çubuğundaki boğa momentumunda artışa neden oluyor. Fiyatlar henüz Eylül yükseklerinde kırılmaya ve kapanmaya devam etse de, alandaki genel iyimser beklenti, onları temel tetikleme hattının üzerinde kaldırarak fiyatların yükselmesini kolaylaştıracaktır.

Her neyse, hakim hisler nedeniyle, tüccarlar gelgit fiyatlarında 2,2 kuruşta duraklarla ve 3 kuruş ve 4 kuruşta ilk hedeflerle gelgit yüklemesi ile yarışabilirler. Bu projeksiyonu iptal eden tek hareket, TRX / USD’nin bu yükselen takozun destek trendi çizgisinin altında 2 sentin altına düşmesidir.

ADA / USD Fiyat Analizi

ADA / USD Fiyat Analizi

Sadece 7 sentlik bir sıçrama yaptıkça, bir boğa çıkış hattımız yok, aynı zamanda bizim beklentilerimiz de ideal ticaret koşullarımızı karşılayacak. Ancak, fiyatlar 9.5 cent veya Oct yükseklerine doğru yükselirken, tüccarlar spot fiyatlardan 7,5 sentte duraklarla satın almaya başlayabilir.

Comments (No)

Leave a Reply