EOS Fiyat Analizi

/USD Uzun Vadeli Eğilim: Boğa

Direneiş bölgeleri: 20,00 $, 25,00 $, 30,00 $

Destek bölgeleri: $$ 7,00, 5,00 ABD doları, 3,00 ABD doları

Bu hafta EOS değerinde kayda değer ve kayda değer bir düşüşe rağmen , eğilimi hala yükseliş gösteriyor. Boğalar, 21 Mayıs’ta ayılar karşısında güç kaybettiler . 24 Mayıs’ta önemli bir boğa Japon şamdanı oluşturuldu ve boğa mumuna karşı güçlü bir hareket olmadı.

 

13 günlük SMA, güneye doğru 50 günlük SMA’ya dokunmak için güneye doğru hareket etti. EOS, hem SMA’ların buluştuğu noktaya doğru bir şekilde işlem görmüştür. Stokastik Osilatörler aşırı satım bölgesine yoğunlaştı ve şimdi 20’nin altında kuzeye doğru işaret ediyorlar. EOS’un fiyatındaki herhangi bir olası güneye doğru hareket, varlığın panik satışına yol açabilir ve muhtemelen sahte olabilir.

EOS Fiyat Analizi

Boğaların, artık yükselişlerini desteklemek için piyasada daha fazla katalizör kazandığına inanılıyor. Tüccarlar fiyat hareketinin düşme eğiliminde olduğu halde, geçerli para yönetimi kurallarına uymak zorunda kalırlarsa, halen geçerli satış hareketini takip edebilirler.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde , bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply