Eos Fiyat Analizi

Hem orta hem de kısa vadeli görünüm konsolidasyonda . Bir pozisyon almadan önce bir kopma veya bir bozulma için sabırlı olunmalıdır.

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

Analiz Görseli

EOS Fiyatı Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direniş bölgeleri: 11.00 $, 12.00 $, 13.00 $

Destek bölgeleri: 5,00 ABD doları, 4,00 ABD doları, 3,00 ABD doları

EOS orta vadede değişmektedir. Artan düşüş baskısı, kripto para birimi fiyatının talep bölgesinde 7,58 dolara düştüğü görülmektedir. Kripto para birimi 24 Haziran’da aynı talep alanındaydı. Bir çekiç oluşumu, bir ters şamdan deseni boğaları döndürür. İki EMA birbirine paraleldir ve bir konsolidasyon senaryosuna işaret eden fiyatların etrafında dolaştığı görülür.

Kripto para birimi, üst fiyat aralığının tedarik alanında 8.41 $ ve düşük fiyat aralığının destek alanında 7.76 $ arasında değişiyor. Bir pozisyon almadan önce bir kopma veya bozulmaya izin vermesi için sabır olmalıdır.

EOS Fiyatı Kısa Vadeli Eğilim: Ayı

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

Görseli

Kripto para birimi kısa vadede konsolidasyonda. Çift top oluşumu, boğaların kripto para birimini destek alanında 8.43 $ ‘dan arzı alanından 7,58 $’ a itmesi sonrasında ayılar döndü.

EOS, üst fiyat aralığındaki direniş alanında 8.35 dolar ve düşük fiyat aralığındaki destek bölgesinde 7.62 dolar arasında değişiyor. Yatırımcı, iyi bir scalping stratejisiyle menzil ticareti yapabilirler.

Diğer analizleri okumak için linki tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın