EOS Fiyat Analizi

Boğalar orta ve kısa vadede geri döndü gibi görünüyor. Boğa mum oluşumları , 50 ve 61.8 fib düzeyinde bir trend tersine dönüş için iyi bir onaydır.

 • Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

  Eos Analiz Görseli

  EOS/USD Orta Vadeli Eğilim: Boğa

  Direniş bölgeleri: 7,00 $, 9,00 $, 11,00 $

  Destek bölgeleri: 6,00 ABD doları, 5,00 ABD doları, 4,00 ABD doları

  EOS orta vadeli görünümde yükseliş gösteriyor. Boğalar dünkü menzilden ayrılarak destek bölgesinde 7.92 dolardan tedarik alanında 9.18 dolara yükselebildi.

  Yaratılan küçük yükseliş, fiyatların 8.89 dolara düşmesiyle ayıların baskısıydı. Boğalar, tedarik alanında fiyatı 9.44 dolarlık yüksek bir seviyeye çekmek için geri döndüklerinde momentum kaybettiler.

  Ayı oluşumu ve tersine dönmüş bir mum deseni, ayıları pazara geri getirdi. Talep alanında fiyatı 8.79 dolara itmeyi başardılar.

  Fibonacci aracı, geri çekilme seviyesini ve olası boğa dönüşünü belirlemeye yardımcı olur. Fiyat 23.1 seviyesindedir. Eğilim bu seviyeden devam ederse, boğa bir mum oluşumuyla sonuçlanan bir boğa ivme görülebilir.

  Düşüş baskısı fiyatı aşağıya doğru iterek devam edebilir, tüccarlar bu nedenle 50.0 veya 61.0 seviyelerinde satın alabilirler. Bunlar güçlü bir ters dönüş seviyesidir, ancak boğa mumları onay olarak oluşturulmalıdır.

  Stokastik osilatör yüzde 65 seviyesindedir. Sinyalleri, işaretlerin basıncı nedeniyle kripto para biriminin fiyat hareketindeki aşağı yönlü ivmeyi haklı çıkarır. Orta vadeli görünüm, boğalar lehine.

  EOS/USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

  Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

  Eos Analiz Görseli

  EOS Fiyat Analizi

  Kripto para, orta vadeli görünümde yükseliş gösteriyor. Piyasanın açılışındaki yükseliş momentumu, ayılar oluşmadan önce arz alanında 9.44 $ ‘a itmiştir. Fiyat talep bölgesinde 8.76 $’ a kadar gerilemiştir.

  Fibonacci, fiyatın 38.1 seviyesinde olduğunu ve ayıların baskısı arttığını, trader’ların ise 50 veya 61.8 seviyesinde bir alım emri verebileceğini gösteriyor.

  Diğer analizleri okumak için linki tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın