Eos Fiyat Analizi

Eos Fiyat Analizi

Orta vadeli görünüm kısa vadede artarken konsolidasyon devam ediyor.Yatırımcılar, kısa vadede destek bölgelerinde alım yapmayı düşünebilir.

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

Eos Fiyat Analiz Görseli

EOS/USD Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direniş bölgeleri: 15,00 $, 16.00 $, 17.00 $

Destek bölgeleri: 9,00 ABD doları, 8,00 ABD doları, 7,00 ABD doları

EOS orta vadede hala değişmektedir. Üst Bollinger bandı, yukarı doğru bir hareket için güçlü bir direnç olarak davrandı. Ayıların basıncı 12 günlük EMA’nın altında tutuldu. EMAs geçişinin üzerindeki günlük açılış fiyatı 10.67 dolardı. Bu fiyat dün 10:40 seviyesinden daha yüksek seviyedeydi.

Stokastik osilatör yüzde 48’dir. Sinyali aşağıya bakar. Bu nedenle, tercih edilen boğa momentumundan önce küçük bir düşüş momentumu görebileceğimizi ima eder. $ 11.00, aralığın üst tedarik alanı iken, 10.00 $ düşük talep alanı. Tüccarlar, öfkeyi bir tahliye olarak ihtiyatlı bir şekilde işlemeli veya beklenenden daha erken bir arıza meydana gelebilir.

EOS/USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

Eos Fiyat Analiz Görseli

Kripto para, orta vadede yükseliş eğilimindedir. Ayılar, boğalar gelmeden önce 10.18 $ ‘lık talep alanına inmiş ve 10.91 $’ a kadar kapatılmıştır. Boğalar patlak vermeden ve fiyatı artırmadan önce kısa bir konsolidasyon yaklaşık 10,50 $ civarında gerçekleşti.

Stokastik osilatör, sinyalleri yüzde 68 ile işaret ediyor. Bu, yükseliş baskısı nedeniyle yukarı yönlü fiyat hareketinin bir göstergesidir. Fiyat, yükselen piyasa özellikleri olan daha yüksek yüksek ve daha yüksek azlıklar oluşturmaya başlıyor. Fiyat, düşüş denemelerine karşı güçlü bir destek olarak görüldüğünden, EMA geçişinin ve 12 günün üzerindedir.

Diğer kripto para analizlerini okumak için linki tıklayabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın