EOS Fiyat Analizi

Orta vadeli kısa vadeli görünümler konsolide oluyor

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

Eos Analiz Görseli

EOS/USD Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direniş bölgeleri: 16,00 $, 17,00 $, 18,00 $

Destek bölgeleri: 11,00 ABD doları, 10.00 ABD doları, 0.9000 ABD doları

EOS orta vadede değişmektedir. Ayılar ve boğalar, çift konsolidasyona girdikçe pazardaki hakimiyet için savaşıyorlar. Ayılar, fiyat 14.28 $ ‘dan gelen arz alanından 13,88 $’ lık talep alanına itildi.

 Boğalar, fiyatı yükseltmek için ihtiyaç duydukları ivmeyi asla elde edemediler. Kripto para birimi artık iki EMA’nın etrafında dolaşıyor. Günlük mumlar 10 günlük EMA’da yükseldi. Boğa gelişiminin olasılıkları bu aralıkta yaşanabilir. Açılış fiyatı 14.00 $, dün ise 13.63 $ seviyesindeydi. Bu durum, yükselen pazarda da yukarı yönlü gelişmelerin görülebileceğini gösteriyor. 

EOS/USD Kısa Vadeli Eğilim: Değişiyor

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

EOS Fiyat Analiz Görseli

EOS Fiyat Analizi

Kripto paranın orta vadeli görünümü konsolidasyona sahiptir.Destek bölgesinden, 14,20 dolar olan arz alanına fiyat iten 13.40 seviyesinden bir yükselişin ardından, boğalar kontrolü kaybetti. Ardından, piyasadaki konsolidasyonlar ile boğalar ve ayılar arasındaki mücadele nedeniyle fiyatların iniş çıkışlarını görebilirsiniz. İyi bir strateji ticaretini benimsemek, büyük bir koparma veya arıza meydana gelmeden önce, menzili göz önünde bulundurulabilir.

Bir önce ki eos analizi okumak için linki tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın