EOS Fiyat Analizi

  • Orta vadede konsolidasyon devam ederken, kısa vadeli görünüm düşüş eğilimindedir.
  • Bu dönemde sabır iyi bir strateji olacaktır.

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiğiTradingView tarafından EOS Chart

EOSU/USD Fiyat Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direniş bölgeleri: 9,00 $, 10,00 $, 11,00 $

Destek bölgeleri: 3,00, 2,00 , 1,00  $

EOS orta vadede konsolidasyon aşamasındadır. Dünkü fiyat analizinde öngörüldüğü üzere, ayı baskısı zayıfladığında, destek bölgesinde 76.8 seviyesine ulaşan 5.00 dolar seviyesine ulaşıldı. Daha aşağı doğru fiyat anı, alanın Fibonacci trend reversal alanı olduğu için reddedildi. Boğalar geri döndü ve direnç alanında fiyatı 5.44 $ yukarı itti.

İLGİLİ:  EOS Fiyat Analizi

Fiyat, yukarı yönlü boğa hareketine karşı direnç olarak hareket eden 10-EMA ile iki EMA’nın geçişinin altındadır. Stokastik osilatör,% 32’dir ve sinyali, değişen senaryonun bir yansıması olan paraleldir.

EOS, üst tedarik bölgesinde 5.55 $ ve düşük talep bölgesinde 5.00 $ arasında değişiyor. Bu konsolidasyon döneminde sabır önemlidir. Bir pozisyon almadan önce üst besleme alanında bir kopma veya alt alandaki bozulma meydana gelmelidir.

EOS/USD Fiyat Kısa Vadeli Eğilim: Ayı

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiğiTradingView tarafından EOS Chart

Kripto para birimi kısa vadeli görünümde düşüş eğiliminde devam ediyor. Destek alanında 5.00 $ ‘dan başlayan arzı, 5.44 $’ lık tedarik alanına, bir trend devam bölgesi olan 38,2 seviyesinde kalmıştır.

İLGİLİ:  EOS Fiyat Analizi

Ayılar aşırı alım bölgesinde stochastic osilatör tarafından teyit edildiği gibi bu alanda ve EOS için aşağı doğru fiyat hareketinin bir göstergesi olan aşağıya doğru işaret edebilir. Kısa vadede, düşüş baskısı güçlü hale geldikçe yeni düşük seviyeler elde edilebilir.

Yorum Yok

Cevap bırakın