] }
Altcoin

EOS Fiyat Analizi : 15.05.2019

EOS Fiyat Analizi

blank
EOS Haftalık Grafik – Kaynak: Tradingview.com

EOS geçen hafta direnç noktası olan 5.90 dolarlık bandı kırıp , 6.30 dolarlık kilit bir seviyenin üzerine yükseldi.Eos fiyatı , geçtiğimiz hafta, haftalık grafikte kaydedilen en yüksek seviyenin noktası olan 5.89 $ ‘da direnç noktası belirledi. Altcoinlerin öncüsü olan Ethereum’a benzer şekilde, EOS’da haftalık RSI ve MACD ile alım baskısının üzerinde bir seviyede artmaktadır .

blank
EOS Günlük Grafik – Kaynak: Tradingview.com

Eos dün ve bugün yükselişe geçti.Bu, yatırımcıların bu kadar yüksek değerlerle rahat edemeyebileceğini ve 5.89 $ seviyesinde düşebilme ihtimali üzerinde durmuşlardı ama yanıldılar. Eos şuan 6.30 bandını kırdı.  Fiyatın  6.40 $ seviyesine yükselmesi durumunda, bu seviyenin destek olarak hareket etmesi olasıdır.Yani 6.40 bandından tutunamazsa düşüş trendine büyük olasılıkla girecektir.

Hem Ethereum hem de EOS, Bitcoin gibi artış ivmesi yakalayamadı. ama Ethereum çoğu altcoinden daha iyi performans göstermektedir.

blank

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu