EOS Fiyat Analizi

  • Boğalar orta ve kısa vadeli görünümün kontrolünde kalır.
  • Yatırımcılar giriş teyidi olarak yükselişli tersaneli mum ile kritik  destek bölgesinde satın almalılar.

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

/USD Fiyat Orta vadeli Eğilim: Boğa

Direnç bölgeleri: 9,00 $, 10,00 $, 11,00 $

Destek bölgeleri: 3,00 , 2,00, 1,00 $

EOS orta vadede yükseliş eğilimine devam ediyor. Yükseliş baskısı, arz alanında destek bölgesinde 5.74 $ ‘dan fazla olan fiyatı 6.33 $’ a itmiştir. Bu, direnç bölgesinde yükselen demiryolu oluşumu nedeniyle düşüş momentumunun kaybından sonra gerçekleşti.

EOS fiyatı, yükselişin devam etmesi için güçlü bir destek olarak hareket eden 10 günlük EMA ile iki EMA’nın üzerindedir. Stokastik osilatör% 57’dir ve orta vadede güçlü boğa basıncına bağlı olarak kripto paranın fiyatındaki yukarı yönlü hareketi gösteren sinyal noktalarıdır.direnç bölgesinde 7.0 dolar boğa hedef olabilir.

EOS/USD Fiyat Kısa Dönem Eğilim: Boğa

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

Kripto para birimi, kısa vadede yükseliş eğilimindedir. Boğalar, dün pazarın kapanışından önce, arz alanında, 6.10 $ ‘lık fiyatla 38.2 fiber seviyesinde ve dün yapılan analizde tahmin edildiği gibi geri döndü. Bugün açılışından sonra yükseliş baskısı devam etmiş, EOS, 23,6 fiber seviyesinde, bir devam mevsimi bölgesinde, arz alanında 6.33 dolar artmıştır.

Fiyat, kısa vadede yükseliş sürekliliği anlamına gelen iki EMA’nın üzerindedir.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın