EOS Fiyat Analizi (11.09.2018)

  • Orta ve kısa vadeli görünüm değişiyor
  • Sabırlı olmak , bu konsolidasyon döneminde benimsenmesi gereken en iyi bir strateji olacaktır.

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

EOS/USD Fiyat Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

 Direnç bölgeleri: 9,00 $, 10,00 $, 11,00 $

Destek bölgeleri: 3,00 ABD doları, 2,00 ABD doları, 1,00 ABD doları

EOS orta vadeli görünümde değişmektedir. Destek bölgesinde 4.88 $ ‘dan başlayan yukarı yönlü toparlanma, yükseliş eğilimi ile teyit edildi. EOS, 10 EMA’nın altındaki destek  bölgesinde, kripto para birimi, menzil bağlı bölgesinde devam ettiğinden, 4.98 $ ‘a düştü.

Stokastik osilatör aşırı alım bölgesinde% 74’tür. Sinyaller paraleldir, değişen senaryonun bir yansımasıdır. EOS konsolidasyonunda ve üst tedarik bölgesinde 5.24 $ ve alt talep bölgesinde 4.68 $ seviyesinde işlem görmektedir. Tüccarlar, üst tedarik alanında bir kopma veya bir pozisyon almadan önce düşük talepteki arıza için sabırlı olmalıdırlar.

EOSUSD Fiyatı Kısa Vadeli Eğilim: Değişiyor

Eos, EOSUSD, Cryptocompare grafiği

Analiz görseli

EOS Fiyat Analizi (11.09.2018)

Kripto para birimi kısa vadeli görünümde menzile geri döndü. Destek bölgesindeki 4.90 $ ‘lık çift dip formasyonu, düşük fiyat aralığında gücünü göstermektedir.

1 saatlik açılış mumları 5,05 dolar seviyesindeydi ve yukarı yönlü harekete geçilmeden önce, bugün direnç bölgesinde fiyat 5.09 dolardı. Böylece ayılar, aşağı dönük stochastic osilatör ile geri döndü. kripto para  konsolide ettiği gibi fiyatta aşağı yönlü bir hareket anlamına gelir.

EOS halen üst direnç alanında 5.40 $ ile alt  destek bölgesinde 4.83 dolar arasında değişiyor. Bir kopma veya arızadan sonra belirli bir eğilim için bu konsolidasyon döneminde sabır önemlidir.

Comments (No)

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status