En Güvenilir Kripto Para Borsaları Hangileri ?

En Güvenilir Kripto Para Borsaları Hangileri?

CryptoCompare firması, 2019 yılının en güvenilir kripto para borsaları sıralamasını açıkladı. Kripto para alım satımıyla uğraşan kripto para yatırımcılarına ışık tutacak listede Türkiye’de hizmet veren kripto para borsasının olup olmadığı da merak ediliyordu. Kripto para birimlerini araştıran, ünlü kripto para araştırma mekanizması CryptoCompare, 2019 yılının en güvenilir kripto para borsaları listesini açıklayarak, yatırımcılara bir nevi uzman görüşü sunmuş oldu.

Amerika’nın en büyük menkul kıymet borsalarından biri olan Nasdaq’ın ortaklarından biri olan CryptoCompare’nin yayınladığı listedeki en güvenilir kripto para borsaları, bu firmaların coğrafyaları, yasal gereksinimleri ne ölçüde karşıladıkları, yatırım portföyleri, şirket kaliteleri, veri akışı ve tedarik kalitesi, alım satım hacimleri, piyasa kalitesi ve gözlem mekanizmaları ölçüt alınarak sıralandı.

En Güvenilir Kripto Para Borsaları Hangileri ?

En Güvenilir Kripto Para Borsaları Hangileri ?

En Güvenilir Kripto Para Borsaları Listesinde Kimler Var?

İLGİLİ HABER:  Apple CEO'su Tim Cook : "Kripto Para Çıkarma Planımız Yok"

1- Coinbase (60.30 / AA)

2- Poloniex (59.90 / AA)

3- Bitstamp (59.60 / AA)

4- bitFlyer (57.20 / AA)

5- Liquid (56.30 / AA)

6- itBit (56.0 / AA)

7- Kraken (54.10 / A)

8- Binance (54.0 / A)

9- Gemini (53.20 / A)

10- Bithumb (53.10 / A)

Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 103 ülkede faaliyette bulunan Dünya’nın en büyük kripto para borsası Coinbase 2019 yılının en güvenilir kripto para borsası seçildi. En güvenilir kripto para borsaları arasında 1 numarayı alan Coinbase, 2019 yılında Türkiye’de de en çok işlem hacmine sahip olan kripto para borsası olmuştu.

BTC Türk Kripto Para Borsaları Arasında Kaçıncı Oldu?

CryptoCompare’nin yayınladığı 2019 yılının en güvenilir kripto para borsaları listesinde Türkiye menşeili kripto para borsası BTC Türk 21.30 puan / E klasmanıyla 92. sırada yer aldı.

Bitcoin Yasal mıdır ? konusu ile alakalı yazdığımız yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın