] }
Altcoin

Elrond Coin (ERD) Rehberi: Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Elrond (ERD) Coin Nedir? Nasıl Çalışır?

Elrond Coin (ERD), iki temel yapıtaşını kullanarak güvenlik, verimlilik ölçeklenebilir olma ve birlikte çalışabilirlik sağlamaya odaklanmış, maksimum verimli bir kamu blokzinciri olarak karşımıza çıkmakta. Güvenli Alım Kanıtı ve Uyarlanabilir Durum Paylaşımı proje birliği mekanizması olarak da tanımlayabilmek mümkün.

Elrond’ın test ağı canlı ve 10 saniyelik TPS’ye kadar 5 saniye gecikme süresi ve minimum zararla işlem yapabilecek potansiyele sahip. Bu proje, genel olarak programlanabilir para ve dApp’lerin kolay yerleştirilmesi için oluşturulmuş bir platform, böylece açık, izinsiz sınırsız ve küresel olarak erişilebilir internet ekonomisinin kilometre taşını oluşturmayı hedeflemektedir.

Proje daha önceleri NEM çekirdek sistem ekibinin bir parçası olmak da dâhil, pek çok platformun (Google, Microsoft, Intel, NTT, IT Bilimi) teknik tecrübesine sahip girişimciler tarafından geliştirildi.

ERD Nasıl Satın Alınır?

ERC Coin hangi borsalarda bulunur? Nereden Alınır? gibi sorular okuyucular tarafında çokça merak edilmekte. Coin çıktığı yıllarda sayılı borsada sıralanırken günümüzde pek çok borsada yerini alıyor. Aşağıda sıralanan borsalardan ERD coin satın alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Bilaxy
  • BitMax
  • WazirX
  • CoinDCX

Borsalarda üyeliğiniz yoksa kayıt olabilir, market ya da alım-satım bölümlerinden coini temin edebilirsiniz.

Erd Coin Fiyatı

Yazının yazıldığı sıralarda 1 adet ERC Coin 0,12 Türk Lirası civarında seyretmektedir. Bu rakam Bitcoin karşılığı ile 0,00000153 BTC, BNB token karşılığı ile 0,00078062 BNB tutarındadır.

Elrond Coin Grafik

Piyasa sıralamasında 63. Sırada yerini alan coin, tüm zamanların en yüksek değerini 0,21 TL, en düşük değerini 0,004 TL civarında görmüştür. ICON Coinin 2020 yılında seyreden detaylı grafiğine görselden ulaşabilirsiniz.

Elrond (ERD) Coin Yorum – Yorumlar

10-11 Temmuz 2020 tarihlerinde Elrond Coin 24 saatte %17 oranında bir artış göstermişti. Bu artış analistlere göre, çok az satış baskısı ile coini popüler altcoinler arasına taşıyabilir nitelikte idi. Tabi ki bunun kısa vadede imkansız, uzun vadede gerçekleşebilir bir hayal olduğunu savunan analistler, coini kısa vadeli yatırım seçeneği olarak gördüklerini belirtti.

Coin geçmiş fiyat grafiği ile de çok umut vermezken, piyasada dolaşan toplam arzın 20.000.000.000 ERD seviyelerine kadar çıkması “acaba coin gelecek vaat ediyor mu?” gibi soruları akıllara getiriyor. Analistlere göre; ERD’nin ne zaman ivme kazanıp yükselebileceğini kestirmek zor, ancak bu sıçrama mutlaka yaşanacaktır.

Elrond Coin Haberleri

Coin ile alakalı en güncel ve doğru bilgilere; yeni haberlere, gelişmelere ve daha pek çok ayrıntıya Kointimes.net adresinden ulaşabilirsiniz!

 

Mehmet Perdeci

Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunu Mehmet, 10 yıl kadar süredir altcoin haberlerinin takipçisi ve editörü. Mail: Mehmet@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu