] }
Coin Haberleri

Elon Musk’tan İlginç Açıklama

Sosyal medya kullanımı konusunda oldukça aktif olan Elon Musk, son zamanlarda atmış olduğu bir Bitcoin tweeti ile gündemde. Tesla CEO’su Musk, atığı tweet ile sadece 0.25 BTC’si olduğunu duyurdu.

Ünlü CEO, attığı tweette tam olarak; “Bununla beraber sadece 0.25 BTC’ye sahibim. O da hediyeydi. Başka da kripto param yok.” cümlelerini kullandı. Bir soruya yanıt olarak attığı bu tweet binlerce retweet alarak ünlü CEO’nun bir anda gündeme gelmesini sağladı. Üstelik tweet pek çok yorum da aldı. Musk’a yorum atanların içinde Binance CEO’sunun da olması işlerin ilginç bir hal almasına yol açtı. Binance CEO’su Musk’a attığı tweet ile takas teklifinde bulundu. “Hala çok fazla Tesla’m yok. Biraz takas yapalım.” diyen Binance CEO’su CZ, yaptığı yorum ile Musk’un BTC’ye olan ilgisini artırmaya çalıştığı şeklinde yeni açıklamaların gelmesine neden oldu. Kripto para sahipleri ile Elon Musk arasında doğacak yeni takaslar ya da anlaşmaların BTC fiyatlarında inanılmaz rakamların görülebileceği anlamına geldiğinden büyük heyecan yarattı.

Sema Taş

Uludağ Üniversitesi mezunu olan ve uzun bir süredir kripto paralar üzerine analiz ve haberler hakkında analizler ile ilgilenen Sema, kointimes'a katkı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.