] }
Altcoin Haberleri

E-Dinar Coin (EDR) Fiyatları, Grafiği ve E-Dinar Coin Nedir?

İlk çıktığında büyük olay haline gelen E-Dinar bir blokchain alt yapılı kripto paradır. Şu günlerde fiyatı düştüğünden eski yüksek dönemlerini arar hale geldi. Kısa olarak anlaşıldın diye EDR olarak isimlendirilir.

İlk çıktığı zamanlarda ise üyelik sistemine bağlı olarak referans düzeni barındırıyordu. Ama zamanla ref sisteminde oluşan çatlaklar EDR ( E-Dinar) ekibini harekete geçirdi ve referans düzenini tamamen iptal ettiler. Şuan siteye üyelik girişini kaldırmış vaziyetteler. EDR aylardır oturmuş olan fiyat düşüşünü artık toparlamaya çalışıyor. Ayrıca EDR ; MAC , IOS, ANDROİD ve WİNDOWS işletim sahipleriyle ritmik bir cüzdan yapısına sahiptir.

EDR tam 9 ülkede faaliyet gösteriyor. Bu ülkeler içinde Hindistan, Çin, Brezilya, ABD, Rusya, Ukrayna, Güney Kore , İngiltere ve Kazakistan yer almaktadır.

Max. adet sayısı : 1.000.000.000.000.000 EDR

Sirkülasyon sayısı ise ; 886.211.988

Madencilik / Mining : Var

Tür: Coin

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu