Dünyadaki Beşinci En Büyük Bankası (Mitsubishi UFG) : Ripple ile Zaman Ve Para Tasarrufu Olacağını Belirtti

Dünyadaki Beşinci En Büyük Bankası (Mitsubishi UFG) : Ripple ile Zaman Ve Para Tasarrufu Olacağını Belirtti

Ripple, dünyanın dört bir yanındaki kazı kazancı kazanmaya devam ederek, kripto ve blockchain teknolojileri dünyasının en önemli şirketlerinden biri olduğunu kanıtlıyor. Küresel pazardaki en önemli üçüncü kripto para biriminin geliştiricisi, geleneksel finansal piyasaları DLT’ler altında geliştirilen tokenlerin kullanımına daha yakın hale getiren birkaç seçenek arasında yer aldı.

Ripple , Mitsubishi UFJ Financial Group, Inc.’in bir temsilcisi tarafından ödemeleri hızlı ve ekonomik bir şekilde işleme koyduğu kanıtlanmış en başarılı seçeneklerden biri olarak kabul edildikten sonra uzun bir stratejik ortak listesine yeni bir pozitif deneyim daha ekledi .

Mitsubishi UFG logosuMitsubishi UFJ Financial Group, Inc.,  JPMorgan Chase & Co. (sayı 6), Goldman Sachs (sayı 6) gibi diğer konsorsiyumlardan daha büyük bir sermaye tabanına sahip, toplam aktifler (2.784.74 B $) ile dünyanın en büyük beşinci bankasıdır . 35) ya da dikkati çeken Santander (sayı 16), Ripple ile de olumlu deneyimlere sahipti.

Ripple: SWIFT için Olası Alternatif

Mitsubishi UFJ Financial Group, Inc.’in temsilcisi Steven Diep tarafından yayınlanan bir konferanstan bir alıntıda, Ripple teknolojilerinin SWIFT gibi diğer alternatiflerden daha iyi sonuçlar verebileceği yorumunda bulundu:

“Bugün, çoğumuz için, SWIFT’den geçmek ve suçlamalarla karşılaşmak zorunda kalabiliriz; Birçok aracı banka bunun bir parçasıdır ve tipik olarak bir fon transferi veya hareketi için bir SLA bir ve üç gün arasındadır.

Ripple gibi teknolojiyi kullanarak, bunu 30 saniyelik bir şeye yapabiliriz, ki bu da bizim şubelerimiz arasında, ağımızdaki farklı ülkeler arasında, paranın taşınması açısından önemli ölçüde farklı ve daha ucuz bir maliyetle yapılabilir. Bu bizim için gerçekten önemli ”

Birçok olasılığı değerlendirmesine rağmen, çok uluslu firmanın, Ripple teknolojilerinin kullanımıyla elde edilen sonuçlardan oldukça memnun olduğunu belirtti.

“Ripple, konsantre olduğumuz çözümlerden biridir. Tek değil, ama işe yarayan biri ”

Comments (12)

  1. Rapid Results Keto Eyl 04, 2018
  2. Rapid Results Keto Eyl 04, 2018
  3. rollex 11 Eyl 04, 2018
  4. 918 kiss Eyl 04, 2018
  5. 918 kiss Eyl 04, 2018
  6. live poker rake Eyl 04, 2018
  7. live poker rake Eyl 04, 2018
  8. live blackjack room Eyl 04, 2018
  9. live blackjack room Eyl 04, 2018

Leave a Reply