DREP Coin Nedir? DREP Coin Yorumları?

0

Herkese açık olarak geliştirilen bir sisteme sahip olan platform, merkezi olmayan sistem ağları için PoR (Proof of Reputation) protokolüne dayanarak çalışmaktadır ve kullanıcıların DRApps gibi entegre olmuş online platformlarda işlem yapabilmeleri için onlara Drep Coin sunmaktadır.

PoR tabanlı ve merkeziyetsiz çalışan ağ sistemi, yatırımcıların yapmış oldukları online ticaret ya da herhangi al, sat veya ödeme işlemlerinde kullanıcıların itibar değerlerini ölçmeyi ve bunu göstermeyi verilerin paylaşımı amaçlamaktadır.

Geliştirilen yapı ile online değer sistemlerinin yeniden yapılandırılarak tokenize edilmesiyle PoR protokolüne dayalı olarak varlık, mal ya da bilgilerin işlenmesinde yeni model oluşturmaya ve blok zincir teknolojisinden yararlanmayı amaçlamaktadır.

Kurucu ekip, platform sisteminde kullanıcılarına sunduğu katmanlı çözümlemeleriyle belli bir merkeze bağlı olmadan reputation ekosisteminin oluşturulmasını sağlamaktadır. Drep hem online olarak hem de kullanıcıları bir araya getirerek işlem yapmalarına olanak sağlayan dijital ortamı sağlamaktadır.

Sistem uzun vadeli olarak PoR protokolü ile çalışan çapraz zincir DApps ağını oluşturmaktadır. Kullanıcıların online itibarı, tokenların algoritmik olarak değerlendirilmesine ve belirlenen sayısal değerlere dayanarak ilerlemektedir.

Kullanıcıların var olan itibarı, onların sistem üzerinde yapmış oldukları al sat gibi girişimlerde ya da kripto sistemlerindeki trade işlemlerinde kullanıcıların kimliklerinin ispatı yerine geçebilmektedir. Drep sistem ağı;

  • Reputation protokolünü destekleyen alt yapı ağına sahiptir.
  • Reputation bağlayıcısı, bilgilerin paylaşıldığı havuz sistemi ve blok zincir protokollerinden meydana gelmektedir.
  • İtibar tabanlı olarak kripto ve dijital varlıkların desteklenmesine olanak tanımaktadır.
  • Reputation bilgilerin merkezi hale getirilmesini sağlamaktadır.

 

Drep ekosistemi reputation tabanlı olarak hem dijital olarak DREP Token hem de para birimi olarak REPX kullanmaktadır. ERC 20 tabanlı olarak geliştirilen Drep Token’lar kullanıcıların reputation değerlerine bağlı olmaktadır.

Kullanıcıların reputation değerleri, onların ağ üzerindeki işlemlere ne kadar sık katılım sağlaması ile değişkenlik göstermektedir.  Drep Coin’ler aracılığıyla kullanıcılar borsalarda ya da farklı ticaret platformlarında çeşitli hizmetleri satın alabilmekte ve birçok işlemlerin ücretini ödeyebilmektedir. REPX Coin ise Drep Token’ları desteklemek amacıyla kullanılmaktadır.

Drep Coin Kimin

Drep Coin kurucu ekibinden olan Xiaolong Stephen Xu, Chinese Academy of Sciences üniversitesinde eğitim görmüştür. Xiaolong, Tenecent’ te 3 yıl yazılım Mühendisi olarak çalıştıktan sonra Qtum Foundation’ da 2 yıl süreyle baş Mühendis olarak görev almıştır.

Ekibin diğer bir üyesi Matt Bennice, Accenture’da 8 yıl yönetimde, Google’da ise 4 yıl yazılım mühendisi olarak çalışmıştır. Matt, günümüzde hala Google X – The Moonshot Factory firmasında yazılım mühendisi olarak çalışmaktadır.

Momo Zhang ve Siaou-sze’ de ekibin başında yer alan isimlerden olup bu alanda uzun yıllar çalışmışlardır.

DREP (DREP) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

drep coin nedir? drep coin yorumları? 1
drep coin  kaç tl

DREP Coin Geleceği

DREP Coin 04.03.2021’ de fiyatında yükselmeye başlamış $0.0072 den $0.03 ye kadar yaklaşık 4 katına ulaşmıştır. 20.03.2021’ de bu yükselişin düzeltmesini yapmış, fib 0.5’ e kadar düzelttikten sonra tekrar yükselişe geçmiştir.

31.03.2021 saat 00:10’ da $0.026’ dan fiyatlanan Coin, Bitcoin sabit kaldığı yahut ılımlı artışlar sergilediğinde artışına devam edebilecek hacme sahiptir. Fakat büyük yükselişini gerçekleştirmiş, aylık RSI 93,4’ lere çıkmış bu Coin’ de alım yapmak ekstra risk içermektedir.

Coin, 1.04.2021 tarihinde satışı durdurulmuş olup kullanıcıların trade etmelerine izin verilmemektedir. Yaklaşık on saatlik bir süreden sonra online işlemlere açılacağı bildirilmiştir.

Drep Coin Yorum

1.04.2021 tarihinde saat 19.57’de $0.2609 olarak fiyatlanan Coin’in 24 saatlik hacmi $7,343,655’dır. Coin’in toplam 10,000,000,000 arzının 3,431,350,063’ü de dolaşımdadır.

Drep Coin Nasıl Alınır?

6 borsada listelenen Coin, Binance ve Gate.io borsalarından satın alınabilmektedir. Binance borsası aracılığıyla Drep Coin almak için öncelikle borsada hesap açmalı ve kayıt işlemlerini tamamlamalısınız. Ardından borsa hesabınıza Papara ya da Advcash üzerinden itibari para göndermelisiniz.

Binance’ da yer alan DREP/USDT ya da DREP/BTC pariteleri üzerinden bu Coin’i satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }