Polkadot Coin Geleceği 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, Dot Coin Yükselir mi?

Dot coin geleceği, dot coin yorumları ve polkadot coin fiyat tahminleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

0

Kripto para piyasasının temelini oluşturan sistemleri barındıran Polkadot projesinin yerel Coin’ i olan DOT Coin geleceği 2021 ila 2030 yılları hakkında bazı analistler tahminlerde ve yorumlarda buluşmuştur.

Kripto sektörünün en bilindik 4 analist grubu olan TradingBeast, WalletInvestor, LongForecast ve DigitalCoinPrice’ ın Polkadot Coin geleceği 2021 – 2025 ile ilgili paylaşmış olduğu tahminler birçok kişi tarafından merak edilmektedir. İşte O tahminler;

Polkadot Coin Geleceği 2021

Ünlü kripto para analisti ve trader’ ı olan TradingBeast Polkadot Coin geleceği 2021 için yakın tarihlerde düşüş ve sonrasında yükseliş beklediğini dile getirmiştir. TradingBeast bu Coin’ in Eylül ayında düşmesini beklerken Kasım ayına doğru Coin’ de fiyat yükselişlerinin devam edeceğini tahmin etmektedir.

TradingBeast 2021 yılının son aylarında DOT Coin’ in yükselerek yaklaşık olarak 15 dolara ulaşabileceğini dile getirmiştir. Diğer ünlü yatırımcıların ve kripto para analistlerinin yer aldığı WalletInvestor ekibi de Polkadot Coin geleceği hakkında parlak olacağını ve Coin’ in hiç düşüş yaşamadan değerini katlayacağını tahmin etmektedir.

WalletInvestor bu Coin’ in 2021 yılının bitiminde yaklaşık olarak 35 dolar seviyelerinde olmasını beklemektedir. Ünlü ekonomi ajansı ve kripto para piyasa uzmanları LongForeCast’ ın yapmış olduğu tahminlerde ise Polkadot Coin geleceği genel olarak olumlu olarak görülmektedir.

LongForeCast’ e göre Polkadot Coin Kasım ayına kadar bir düşüş yaşayacak olup bu düşüş sonrası ufak yükselişlerin olması beklenmektedir. LongForeCast’ in yapmış olduğu analizlere göre Coin’ in 2021 yılının sonlarına doğru değerinin yaklaşık olarak 9.27 dolar’ a ulaşması beklenmektedir.

Ünlü kripto para analistlerinin yer aldığı DigitalCoinPrice’ da Polkadot Coin geleceği yorumlarında bulunarak takipçileri ile bu Coin’ in önümüzdeki yıllarda ulaşabileceği fiyat tahminleri hakkında veriler paylaştı. DigitalCoinPrice’ in Polkadot Coin geleceği 2021 hakkında vermiş olduğu bilgilere göre Coin değeri kademeli olarak artacaktır.

Sonraki yıllarda da bu fiyat artışı devam edecek olup Coin değerinin kademeli olarak artışının süregelmesi beklenmektedir. DigitaCoinPrice’ ın tahminlerine göre Coin’ in bir yıl içerisinde 28.93 dolara ulaşması ön görülmektedir.

Polkadot Coin Geleceği 2022

Trading Beast Polkadot Coin geleceği 2022 yılının sonlarında ise 75 dolar seviyelerine kadar çıkacağını düşünmektedir. WalletInvestor ekibi de Coin ile ilgili yükseliş beklese de bunun uzun süreli olmayacağını savunmaktadır.

WalletInvestor’ e göre 2022 yılında da Coin değeri artacak olsa da yükselişler fazla olmayacak olup maksimum 19.03 dolara kadar çıkacağı tahmin edilmektedir. DigitalCoinPrice’ da Coin değerinin 2022 yılı içerisinde artacağını beklemekte olup 2 yıl içerisinde değerinin 33.93 dolara ulaşmasını beklemektedir.

Polkadot Coin Geleceği 2023

Polkadot Coin geleceği 2023 yılındaki değeri için WalletInvestor 114.32 dolar seviyelerine gelmesini beklemektedir. TradingBeast’ te Coin değerinin az da olsa artacağını savunurken LongForeCast DOT Coin değerinde fazla değişiklik yaşanmayacağı yönünde görüş bildirmiştir. DigitalCoinPrice’ a göre de Polkadot Coin fiyatı 37.24 dolar seviyelerine kadar çıkacaktır.

Polkadot Coin’ in geleceği hakkında uzun vadede de yorum getiren LongForeCast Coin’ in genel olarak fiyatında durgunluk yaşayıp seviyesini koruyacağı, ortalama değerinin 18.50 dolar olmasını beklemektedir.

Polkadot Coin Geleceği 2024

Trading Beast Polkadot Coin geleceği 2024  hakkında fiyat artışının devam edeceğini ve bu yıl içerisinde 48 dolar seviyelerine kadar çıkacağını belirtmiştir. Diğer analistler bu yıl için çok net bir fiyat tahmininde bulunmasa da bu yıl içerisinde Coin’ de az da olsa genel olarak bir yükselişin hakim olacağı yönünde tahminleri bulunmaktadır.

Polkadot Coin Geleceği 2025

Polkadot Coin geleceği 2025 hakkında WalletInvestor’ un yapmış olduğu yorumda Coin değerinin 2025 yılı sonlarında artması ve fiyatının 195 dolar seviyelerine kadar çıkacağı belirtilmiştir. LongForecast ise WlalletInvestor gibi düşünmemekle birlikte Coin değerinin çok fazla artmayacağı 18.5 dolar seviyelerinde oynamaya devam edeceğini ön görmektedir.

DigitalCoinPrice ekibi ise Coin değerinde var olan artışın kademeli olarak devam edeceğini savunmaktadır. DigitalCoinPrice’ a göre Coin 5 yıl içerisinde 58.55 dolara 7 yıl içerisinde de 60.59′ a kadar fiyatının artacağı düşünmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.